Hansen Coenzyme Q10 (koenzim Q10) u prahu, 20g
Kod: 38838Brza dostava
Proizvodi su nam doista na skladištu.
Stručno savjetovanje
Iskusni smo. Rado ćemo savjetovati!
Testiramo što prodajemo
Provjeravamo visoku kvalitetu proizvoda.
Provjerena tvrtka
Više od 6 godina na tržištu i u više od 9 država EU.
Povezani proizvodi
Akcija
Imunitet
€28,52
–30 %
Performance Greens®, 33 porcije, 330 g Dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€19,96
Cijena mjere:
€6,05 / 100 g
VEGAN
Energija
Imunitet
BrainMax Lipozomal Vitamin C® UPGRADE, Liposomski Vitamin C, 500 mg, 60 biljnih kapsula Dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€24,44
Cijena mjere:
€0,41 / 1 capsule
Imunitet
Pokretni aparat
BrainMax Vitamin D3 i K2®, D3 4000 IU / K2 150 mcg, 100 biljnih kapsula Visoka doza D3 i patentirani oblik K2 kao MK-7 K2VITAL®DELTA, 100 doza, dodatak prehrani
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na zalihi
(>5 kom)
€28,52
Cijena mjere:
€0,29 / 1 capsule
BIO
VEGAN
BrainMax Organic Astaxanthin, 8 mg, 60 biljnih kapsula Astaksantin iz češke proizvodnje u bio kvaliteti, 60 doza, dodatak prehrani /*CZ-BIO-001 certifikat
Na zalihi
(>5 kom)
€32,61
Cijena mjere:
€0,54 / 1 capsule
BIO
Imunitet
Zdravlje jetara
BrainMax Organic Moringa, 500 mg, 100 biljnih kapsula *CZ-BIO-001 certifikat, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€12,20
Cijena mjere:
€0,12 / 1 capsule
Energija
BrainMax Bio-Enhanced® Na-RALA, aktivna lipoična kiselina, 60 biljnih kapsula Izuzetno snažan kompleks ekstrakata za zdravlje i čišćenje jetre, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€40,77
Cijena mjere:
€0,68 / 1 capsule
Detaljan opis proizvoda
Hansen Coenzyme Q10 (koenzim Q10) u prahu, 20g
Koenzim Q10, oblik ubikinona, je koenzim koji je sveprisutan kod životinja i većine bakterija (otuda i naziv ubikinon). Kod ljudi je najčešći oblik koenzim Q10 ili ubikinon-10. Tijekom starenja, tijelo proizvodi manje CoQ10, tako da suplementacija CoQ10 može biti dobra ideja za povećanje izdržljivosti i fizičke izvedbe.
Preporučeno doziranje
Preporučena dnevna doza je do 1,2 grama. Stavite dozu pod jezik oko dvije minute. Mjerna posuda sadrži 0,3 g koenzima Q10.
Sastojci
| Sirovina | Količina u 1 dozi |
| Koenzim Q10 (ubikinon) | 0,3 g |
| * % dnevna referentna vrijednost prihoda *** dnevna referentna vrijednost dohotka nije utvrđena | |
Obavijest
Čuvati na hladnom i tamnom mjestu, izvan dohvata djece.
Sadržaj
20 g
Dodatni parametri
| Kategorija: | Dodaci prehrani za dugovječnost |
|---|---|
| EAN: | 5904261334315 |
| Sadržaj: | 20 g |
| Zemlja podrijetla: | Poljska |
| ? Expirace: | 31.3.2027 |
Kholesterol
Srce i krvne žile
BrainMax Cholesterol Support, 100 biljnih kapsula Novi poboljšani sastav, 8 pažljivo odabranih tvari, dodatak prehrani, 25 doza
Na zalihi
(>5 kom)
€36,69
Cijena mjere:
€0,37 / 1 capsule
VEGAN
Energija
BrainMax NAD+ RiaGev®, 750 mg, 100 biljnih kapsula Nikotinamid adenin dinukleotid u patentiranom RiaGev® obliku
Na zalihi
(>5 kom)
€40,77
Cijena mjere:
€0,41 / 1 capsule
BrainMax Enhanced Urolithin A, 60 biljnih kapsula Premium formula inspirirana svjetskim stručnjacima, 30 doza, dodatak prehrani
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na zalihi
(>5 kom)
€40,77
Cijena mjere:
€0,68 / 1 capsule
Hansen Apigenin, prah, 20g Dodatak prehrani
Trenutačno nedostupno
€32,61
Cijena mjere:
€163,05 / 100 g
VEGAN
Hansen Trans-Resveratrol, prah, 20g
Trenutačno nedostupno
€15,87
Cijena mjere:
€79,35 / 100 g
Imunitet
Srce i krvne žile
BrainMax Rutin, 500 mg, 100 biljnih kapsula Ekstrakt bora za normalno funkcioniranje krvožilnog sustava, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€16,28
Cijena mjere:
€0,16 / 1 capsule
Product rating
Budite prvi koji će objaviti članak za ovu stavku!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak za ovu stavku!