Ova web stranica koristi kolačiće. Nastavkom pregledavanja ove web stranice izražavate svoj pristanak na njihovu upotrebu. Više informacija
ovdje
.
Postavke
Odbij
Prihvati
Preskoči na sadržaj
Prijavite se na svoj račun
E-mail
Lozinka
Ne ispunjavajte ovo polje
Surname
Login
Nova registracija
Zaboravili ste lozinku?
ili
Prijavite se putem Facebooka
Prijavite se putem Googlea
Nastavi u košaricu
Korisnička podrška:
+385 317 840 142
info@brainmarket.hr
Moji favoriti
Blog
Prijavite se
Traži
Košarica
Prazna košarica
BrainMax®
BrainMax® dodaci prehrani
Za muškarce
,
Minerali, multiminerali, elektroliti
,
Za žene
,
Ciljevi
,
Omega 3
,
Vitamini i multivitamini
,
Aminokiseline
,
Proteini
,
Kolageni
,
Antioksidansi
,
Adaptogeni
,
Prebiotici i probiotici
,
Predtrenažni stimulansi
,
Goveđi organi
,
Tinkture
,
Za vegane
BrainMax za muškarce
Kozmetika za muškarce
Namirnice
Slatki zalogaji i slani krekeri
,
Hrana bez glutena
,
Sušeno voće
,
Žitarice, žitarice, pseudožitarice
,
Veganska hrana
,
Ulja, masti i pročišćeni maslaci
,
Pizze i wrapovi
,
Prirodni zaslađivači
,
Začini i začinske mješavine
,
Brašna, mješavine i pudinzi
,
Riža, tjestenina, mahunarke
BrainMax za žene
BrainMax za djecu
LAUF
Uzorci
Uzorci dodataka prehrani
,
Uzorci hrane
Fitness pomagala
Imunitet
Ciljevi
Trening i sport
Imunitet
Bilje
Koncentracija
Muško zdravlje
Pamćenje
Energija, vitalnost
San
Mentalno zdravlje
Libido i plodnost
Hormonalna ravnoteža, sustav
Kolesterol
Planiranje trudnoće
Dugovječnost
Hidratacija
Tjelesna masa
Sunčanje
Probava
Probavni enzimi
,
Podrška crijeva
Dječje zdravlje
Čišćenje
Krvni šećer
Dodaci prehrani
Minerali i multiminerali
Magnezij
,
Cink
,
Željezo
,
Selen
,
Bakar
,
Kalcij
,
Kalij
,
Multimineral
,
Jod
,
Krom
,
Molibden
Prema organima i dijelovima tijela
Kosti, zglobovi, ligamenti
,
Srce, krvne žile
,
Mozak
,
Oči
,
Koža, kosa, nokti
,
Crijeva, želudac
,
Jetra, bubrezi
,
Mokraćni putevi
,
Pluća, dišni putevi
Sportska prehrana
Sportska prehrana prema sportu
,
Fitness dodaci prehrani
Vitamini i multivitamini
Vitamin D
,
Vitamin C
,
Vitamin B
,
Vitamini za žene
,
Multivitamini
,
Vitamin K
,
Vitamini za muškarce
,
Vitamin E
,
Vitamin A
Dodaci prehrani za vegane
Antioksidansi
Proteini
Proteini sirutke whey
,
Proteini s okusom
Masti
Omega 3
,
MCT masti
Aminokiseline
Kreatin
,
Glicin
,
L-glutamin
,
Ostale aminokiseline
,
L-citrulin
,
L-arginin
,
EAA
,
BCAA
Adaptogeni
Ashwagandha
,
Adaptogeni u kapsulama
,
Adaptogeni u prirodnom obliku
Probiotici
Elektroliti
Kolageni
Gljive
Reishi
,
Hericium
,
Cordyceps
,
Čaga (čaga)
,
Maitake
,
Shiitake
Dodaci prehrani za djecu
Morske i slatkovodne alge
Kolostrum (Kolostrum)
Prebiotici
Tinkture BrainMax
Žene
Dodaci prehrani za žene
Za žene
,
Koža, kosa i nokti
,
Trudnoća
,
Podrška hormonalnom sustavu
,
Plodnost
,
Mokraćni putevi
,
Ženska ljepota
TOP izbor dodataka prehrani za žene
Menstrualna pomagala
Djeca
Vitamini i minerali za djecu
Vitamini za imunitet za djecu
,
Omega 3
,
Multivitamini za djecu
,
Probiotici za djecu
,
Za djecu koja se bave sportom
,
Minerali za djecu
Zdrava prehrana i hrana za djecu
Tjestenina
,
Grickalice za bebe
Prirodna kozmetika za djecu
Ekološki deterdženti za djecu
Odjeća i dodaci
Sportska odjeća za žene
Ženske tajice, sportske hlače i kratke hlače
,
Ženske sportske majice i topovi
,
Žensko sportsko donje rublje
,
Ženske biciklističke majice
Sportska odjeća za muškarce
Muške sportske hlače, trenirke i kratke hlače
,
Muške sportske majice i duksevi
,
Muški biciklistički dresovi
Uniseks sportska odjeća i dodaci
Namirnice
Slatki zalogaji i slani krekeri
Proteinske pločice i keksići
,
Čokolade
,
Voće u čokoladi
,
Čipsi i krekeri
,
Žvakaće gume
,
Grčevit
Superhrana
Maca
,
Matcha
,
Chlorella
,
Moringa
,
Spirulina
,
Guarana
Hrana bez glutena
Slatki zalogaji i slani krekeri bez glutena
,
Bezglutenske žitarice, žitarice i pseudožitarice
,
Kreme, džemovi i marmelade bez glutena
,
Bezglutenska tjestenina, mahunarke i riža
Napici
Osvježavajuća pića
,
Kakao i kakao mješavine
,
Čajevi
,
Kava
,
BrainMax Yerba Maté
,
Kombucha
,
Energetski napici i pića
Hrana za vegane
Veganski slatki zalogaji i slani krekeri
,
Veganski kremovi, džemovi i marmelade
,
Veganske žitarice, žitarice, pseudožitarice
,
Veganski proteini
,
Veganska riža, tjestenina i mahunarke
Žitarice, žitarice bez glutena, pseudožitarice
Granola
,
Doručak kaše
,
Žitarice i pseudožitarice
,
Pahuljice
,
Kvinoja
Začini i začinske mješavine
Orašasti plodovi i sjemenke
Sušeno voće
Liofilizirano voće
,
Sušeno voće i povrće
Gljive i alge
Gljive
,
Cordyceps
,
Morske i slatkovodne alge
Orašasti kremovi, džemovi i marmelade
Slatke orašaste kreme
,
Kreme, džemovi i marmelade bez glutena
,
Veganski kremovi, džemovi i marmelade BrainMax
,
100% orašasti kremovi
,
BIO kikiriki kremovi
,
BIO kremovi od lješnjaka BrainMax
,
BIO džemovi i marmelade
,
BIO bademove kreme i maslaci BrainMax
,
BIO indijski oraščići kreme BrainMax
,
Proteinske kreme i maslaci
Ulja, masti i pročišćeni maslaci
Prirodni zaslađivači
Fermentirana i konzervirana hrana
Pizza, wrapovi
Umaci i pestoi
Brašna, mješavine i pudinzi
Riža, tjestenina i mahunarke
Dom
Filteri za vodu i vrčevi
Blokada plavog svjetla
Blokada 100 % plavog svjetla
,
Blokada 100 % plavog i zelenog svjetla
,
Blokada 25-40 % plavog svjetla
,
Blokada 80 % plavog svjetla
Kutije za hranu, boce, šejkeri, torbe
Terapija crvenim svjetlom
Rasvjeta
Zero waste
Ekodrogerija
Sredstva za čišćenje
,
Prirodna i ekološka sredstva za pranje rublja
,
Prirodni i ekološki menstrualni ulošci i tamponi
Aromaterapija
Eterična i esencijalna mirisna ulja
,
Aroma difuzori
Knjige
Pokloni
Poklon bonovi
Pokloni do 80 €
Izbor NAJBOLJIH poklona za muškarce
Pokloni do 40 €
Izbor NAJBOLJIH poklona za žene
Pokloni do 500 kn
Kozmetika
Kreme i ulja za sunčanje
Njega tijela
Za muškarce
Njega zubi
Paste za zube
,
Četkice za zube
Njega kože i usana
Za žene
Njega kose
Dezodoransi
Njega ruku i stopala
Poklon setovi
Uštedi
Povoljna pakiranja
Povoljne pakete dodataka prehrani
,
Povoljna pakiranja hrane
,
Povoljna pakiranja kozmetike
Akcija na dodatke prehrani i bio hranu
Spasi me
Rasprodaja - posljednji komadi
Novosti
Paketi
Noviteti
Noviteti u dodacima prehrani
Noviteti u prehrambenim proizvodima
Noviteti u kozmetici
Noviteti za kućanstvo
Noviteti u odjeći
Muškarci
Dodaci prehrani za muškarce
Za sportsku izvedbu i regeneraciju
,
Plodnost za muškarce
,
Za prostatu
Brendovi
BrainLight
BrainMax
BrainMax Pure
Life Extension
Now® Foods
Swanson
WellMax
Prijavite se
Više
Početna
/
Ciljevi
Dodaci prehrani prema cilju
, Page 5
Trening i sport
Imunitet
Koncentracija
Muško zdravlje
Pamćenje
Energija, vitalnost
San
Mentalno zdravlje
Libido i plodnost
Hormonalna ravnoteža, sustav
Kolesterol
Planiranje trudnoće
Dugovječnost
Hidratacija
Tjelesna masa
Sunčanje
Probava
Dječje zdravlje
Čišćenje
Krvni šećer
Najprodavanije
Osavi Collagen Peptides Joints & Bones, kolagen (zdravi zglobovi i jake kosti), 153 g
Na zalihi
(>5 pcs)
46059
€14,65
ChildLife Essentials Multi Vitamin & Mineral, multivitamin s mineralima, naranča i mango, 237 ml
Na zalihi
(>5 pcs)
66432
€22,40
NOW čisti prah kalcijevog citrata, 227 g
Na zalihi
(>5 pcs)
98793
€12,20
BrainMax Oregano Oil 80% Carvacrol, 100 biljnih kapsula
Standardizirani ekstrakt origana s visokim udjelom aktivnih sastojaka, 100 doza, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 pcs)
66807
€22,40
BrainMax Pure® Turmeric Powder, Kurkuma BIO prah, 100 g
*CZ-BIO-001 certifikat
Na zalihi
(>5 pcs)
99135
€3,22
BrainMax Pure® Spirulina BIO prah, 250 g
*CZ-BIO-001 certifikat
Na zalihi
(>5 pcs)
99281
€8,12
BrainMax Pure® Chlorella Powder, Chlorella BIO, 150 g
*CZ-BIO-001 certifikat
Na zalihi
(5 pcs)
99221
€10,16
NOW MCT ulje, čista tekućina, 946 ml
Čisto MCT ulje, dodatak prehrani
Na zalihi
(4 pcs)
759123
€26,04
BrainMax Kid’s Probiotics Chocolate, 40 dražeja
Probiotički kompleks 4 soja za djecu u čokoladi, 40 doza, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 pcs)
69213
€13,53
Liftea Slim Line SYNEFRIN+, 60 kapsula
Biljni kompleks
Na zalihi
(>5 pcs)
68844
€9,75
Prikaži više proizvoda
Sortiranje proizvoda
Preporučujemo
Najjeftinije
Najskuplje
Najprodavanije
Po abecedi
Ukupno
2122
stavki
List of products
VEGAN
Duševna ravnoteža
Energija
BrainMax Adaptogenic®, 60 biljnih kapsula
Kompleks adaptogenih biljaka za smanjenje stresa, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€24,44
Cijena mjere:
€0,41 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
1429
Regeneracija
Zdravlje jetara
BrainMax AFTERPARTY®, Jutarnji ratnik bez jakih mamurluka!, 8 kapsula
Formulacija utemeljena na dokazima za razgradnju alkohola i kontrolu oštećenja, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€4,09
Cijena mjere:
€0,51 / 1 kom
Dodaj u košaricu
70568
Imunitet
BrainMax Allergy Complex Set
Set za sveobuhvatnu podršku dišnim putevima, crijevima i općem zdravlju
Na zalihi
(>5 kom)
€81,17
Dodaj u košaricu
65205
Imunitet
BrainMax Allergy support®, 90 biljnih kapsula
Kompleks antioksidansa i ekstrakata za zdravlje dišnih puteva, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€32,61
Cijena mjere:
€0,36 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
49537
BrainMax Anatomski oblikovana maska za spavanje TOTAL DARK, AIR
Na zalihi
(>5 kom)
€16,28
Dodaj u košaricu
999984
Tip
Energija
Srce i krvne žile
BrainMax Anti-Age Carnosine complex, karnozin kompleks, 60 kapsula
Formula temeljena na dokazima za energiju i podršku mozgu, dodatak prehrani, 30 porcija
Na zalihi
(>5 kom)
€40,77
Cijena mjere:
€0,68 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
61350
Probava
BrainMax Apple Cider Vinegar, 180 biljnih kapsula
Jabučni ocat sa 6% voćnih kiselina, do 60 doza, dodatak prehrani
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na zalihi
(>5 kom)
€15,06
Cijena mjere:
€0,08 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
68313
BIO
VEGAN
BrainMax Astaksantin kapi BIO, 8 mg, 30 ml
Organski astaksantin češke proizvodnje, 90 doza, dodatak prehrani / *CZ-BIO-004 certifikat
Na zalihi
(>5 kom)
€48,93
Dodaj u košaricu
68022
BrainMax Ayurvedske naočale A3
Na zalihi
(>5 kom)
€12,20
Dodaj u košaricu
36258
BIO
BrainMax BIO Maca, 740 mg, 100 biljnih kapsula
Maca za podršku fizičkom i mentalnom zdravlju, izdržljivosti, vitalnosti i plodnosti! / Dodatak prehrani, *CZ-BIO-001 certifikat
Na zalihi
(>5 kom)
€11,79
Cijena mjere:
€0,12 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
47981
Krvni šećer
BrainMax Blood Sugar Control, 90 biljnih kapsula
Stabilna razina šećera u krvi i metabolizam ugljikohidrata, 30 porcija, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€34,65
Cijena mjere:
€0,39 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
67194
Pokretni aparat
BrainMax Bone Complex, podrška zdravlju kostiju, 90 biljnih kapsula
Patentirani oblik kalcija MCHCal™ s borom, vitaminom C, D3 i K2 za zdravlje kostiju, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€30,57
Cijena mjere:
€0,34 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
58972
Pokretni aparat
BrainMax Bones
Paket namijenjen sveobuhvatnoj prehrani kostiju i vezivnog tkiva, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€63,77
Dodaj u košaricu
70459
BrainMax Borci protiv stresa
Set za sveobuhvatnu potporu dišnog trakta, crijeva i cjelokupnog zdravlja.
Na zalihi
(>5 kom)
€56,68
Dodaj u košaricu
65736
VEGAN
BrainMax Boswellia Complex, 60 biljnih kapsula
Kompleks kolagena i antioksidativne zaštite, 30 porcija, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€20,55
Cijena mjere:
€0,34 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
69198
BrainMax Božićni MINI komplet za imunitet
Sveobuhvatna podrška imunitetu u pametnom božićnom paketu za ljubitelje zdravog načina života, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€39,95
Dodaj u košaricu
67875
Poklon kutija besplatno
BrainMax Božićni set Snažan čovjek
Sinergijski sastav za podršku zdravlju aktivnih muškaraca, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€77,09
Dodaj u košaricu
67896
BrainMax Božićni set za miran Um
Trio proizvoda za mentalno zdravlje, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€39,95
Dodaj u košaricu
67884
Poklon kutija besplatno
BrainMax Božićni set za ravnotežu kod žena
Multivitamin, kolin s inozitolom i biljnim omega-3 za harmoniju ženskog organizma, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€101,98
Dodaj u košaricu
67908
BrainMax božićni set za unutarnji mir
Trio proizvoda za začepljenu glavu, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€40,36
Dodaj u košaricu
67878
Tip
Memorija
Koncentracija
BrainMax BRAINFOOD®, 90 biljnih kapsula
Naša napredna prehrana za mozak za podršku njegovom pravilnom funkcioniranju, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€36,69
Cijena mjere:
€0,41 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
60406
Zdravlje jetara
BrainMax Cleanse
Dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€48,83
Dodaj u košaricu
69964
Regeneracija
Prehrana mišića
BrainMax Clear Protein®, ananas, 500 g
Osvježavajuća limunada od izolata sirutke, 20 porcija, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€26,90
Cijena mjere:
€5,38 / 100 g
Dodaj u košaricu
70276
Regeneracija
Prehrana mišića
BrainMax Clear Protein®, breskva, 500 g
Osvježavajuća limunada od izolata sirutke, 20 porcija, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€26,90
Cijena mjere:
€5,38 / 100 g
Dodaj u košaricu
66468
Regeneracija
Prehrana mišića
BrainMax Clear Protein®, jabuka i limeta, 500 g
Osvježavajuća limunada od izolata sirutke, 20 porcija, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€26,90
Cijena mjere:
€5,38 / 100 g
Dodaj u košaricu
66474
Regeneracija
Prehrana mišića
BrainMax Clear Protein®, malina, 500 g
Osvježavajuća limunada od izolata sirutke, 20 porcija, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€26,90
Cijena mjere:
€5,38 / 100 g
Dodaj u košaricu
70273
Regeneracija
Prehrana mišića
BrainMax Clear Protein®, višnja, 500 g
Osvježavajuća limunada od izolata sirutke, 20 porcija, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€26,90
Cijena mjere:
€5,38 / 100 g
Dodaj u košaricu
70270
Koža i kosa
Pokretni aparat
BrainMax Collagen Drink, kolagenski napitak, šumsko voće 300 g
Hidrolizirani kolagen hranjen travom, gotovo 9000 mg po porciji! Dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€28,52
Cijena mjere:
€9,51 / 100 g
Dodaj u košaricu
42744
BrainMax Cortisol Stress Support®, 30 biljnih kapsula
Formula utemeljena na dokazima za smirenje, potiče opuštanje, koncentraciju i mentalno zdravlje, 30 porcija, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€17,51
Cijena mjere:
€0,58 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
66372
BIO
VEGAN
BrainMax čista riža, smeđa, duga BIO, 1 kg
*CZ-BIO-001 certifikat
Na zalihi
(>5 kom)
€4,45
Cijena mjere:
€0,45 / 100 g
Dodaj u košaricu
99236
Regeneracija
BrainMax Daily Support, ananas, 500 g
Sveobuhvatna prehrana za mišiće i performanse, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€22,40
Cijena mjere:
€4,48 / 100 g
Dodaj u košaricu
64695
Regeneracija
BrainMax Daily Support, malina, 500 g
Sveobuhvatna prehrana za mišiće i performanse, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€22,40
Cijena mjere:
€4,48 / 100 g
Dodaj u košaricu
64560
Regeneracija
BrainMax Daily Support, zelena jabuka, 500 g
Sveobuhvatna prehrana za mišiće i performanse, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€22,40
Cijena mjere:
€4,48 / 100 g
Dodaj u košaricu
65331
BrainMax Dry Oils Sunscreen Face, SPF 50, 50 ml
Lagano mineralno ulje SPF 50 za osjetljivu i problematičnu kožu
Na zalihi
(>5 kom)
€18,50
Cijena mjere:
€37 / 100 ml
Dodaj u košaricu
69675
BrainMax Dry Oils Sunscreen, SPF 30 + cink, 100 ml
Prirodno mineralno ulje za suho sunčanje SPF 30 za osjetljivu kožu
Na zalihi
(>5 kom)
€23,50
Cijena mjere:
€23,50 / 100 ml
Dodaj u košaricu
69678
Probava
BrainMax Easy Greens, limeta, 300 g
Green food mix s ORGANSKIM kurkumom, stevijom i limunskom travom, 30 obroka
Na zalihi
(>5 kom)
€16,28
Cijena mjere:
€5,43 / 100 g
Dodaj u košaricu
47637
Listing controls
Load 36 more
Pagination
You are on page 5 of 59.
1
5
59
Ukupno
2122
stavki
Top