Ova web stranica koristi kolačiće. Nastavkom pregledavanja ove web stranice izražavate svoj pristanak na njihovu upotrebu. Više informacija
ovdje
.
Postavke
Odbij
Prihvati
Preskoči na sadržaj
Prijavite se na svoj račun
E-mail
Lozinka
Ne ispunjavajte ovo polje
Surname
Login
Nova registracija
Zaboravili ste lozinku?
ili
Prijavite se putem Facebooka
Prijavite se putem Googlea
Nastavi u košaricu
Korisnička podrška:
+385 317 840 142
info@brainmarket.hr
Moji favoriti
Blog
Prijavite se
Traži
Košarica
Prazna košarica
BrainMax®
BrainMax® dodaci prehrani
Za muškarce
,
Minerali, multiminerali, elektroliti
,
Za žene
,
Ciljevi
,
Omega 3
,
Vitamini i multivitamini
,
Aminokiseline
,
Proteini
,
Kolageni
,
Antioksidansi
,
Adaptogeni
,
Prebiotici i probiotici
,
Predtrenažni stimulansi
,
Goveđi organi
,
Tinkture
,
Za vegane
BrainMax za muškarce
Kozmetika za muškarce
Namirnice
Slatki zalogaji i slani krekeri
,
Hrana bez glutena
,
Sušeno voće
,
Žitarice, žitarice, pseudožitarice
,
Veganska hrana
,
Ulja, masti i pročišćeni maslaci
,
Pizze i wrapovi
,
Prirodni zaslađivači
,
Začini i začinske mješavine
,
Brašna, mješavine i pudinzi
,
Riža, tjestenina, mahunarke
BrainMax za žene
BrainMax za djecu
LAUF
Uzorci
Uzorci dodataka prehrani
,
Uzorci hrane
Fitness pomagala
Imunitet
Ciljevi
Trening i sport
Imunitet
Bilje
Koncentracija
Muško zdravlje
Pamćenje
Energija, vitalnost
San
Mentalno zdravlje
Libido i plodnost
Hormonalna ravnoteža, sustav
Kolesterol
Planiranje trudnoće
Dugovječnost
Hidratacija
Tjelesna masa
Sunčanje
Probava
Probavni enzimi
,
Podrška crijeva
Dječje zdravlje
Čišćenje
Krvni šećer
Dodaci prehrani
Minerali i multiminerali
Magnezij
,
Cink
,
Željezo
,
Selen
,
Bakar
,
Kalcij
,
Kalij
,
Multimineral
,
Jod
,
Krom
,
Molibden
Prema organima i dijelovima tijela
Kosti, zglobovi, ligamenti
,
Srce, krvne žile
,
Mozak
,
Oči
,
Koža, kosa, nokti
,
Crijeva, želudac
,
Jetra, bubrezi
,
Mokraćni putevi
,
Pluća, dišni putevi
Sportska prehrana
Sportska prehrana prema sportu
,
Fitness dodaci prehrani
Vitamini i multivitamini
Vitamin D
,
Vitamin C
,
Vitamin B
,
Vitamini za žene
,
Multivitamini
,
Vitamin K
,
Vitamini za muškarce
,
Vitamin E
,
Vitamin A
Dodaci prehrani za vegane
Antioksidansi
Proteini
Proteini sirutke whey
,
Proteini s okusom
Masti
Omega 3
,
MCT masti
Aminokiseline
Kreatin
,
Glicin
,
L-glutamin
,
Ostale aminokiseline
,
L-citrulin
,
L-arginin
,
EAA
,
BCAA
Adaptogeni
Ashwagandha
,
Adaptogeni u kapsulama
,
Adaptogeni u prirodnom obliku
Probiotici
Elektroliti
Kolageni
Gljive
Reishi
,
Hericium
,
Cordyceps
,
Čaga (čaga)
,
Maitake
,
Shiitake
Dodaci prehrani za djecu
Morske i slatkovodne alge
Kolostrum (Kolostrum)
Prebiotici
Tinkture BrainMax
Žene
Dodaci prehrani za žene
Za žene
,
Koža, kosa i nokti
,
Trudnoća
,
Podrška hormonalnom sustavu
,
Plodnost
,
Mokraćni putevi
,
Ženska ljepota
TOP izbor dodataka prehrani za žene
Menstrualna pomagala
Djeca
Vitamini i minerali za djecu
Vitamini za imunitet za djecu
,
Omega 3
,
Multivitamini za djecu
,
Probiotici za djecu
,
Za djecu koja se bave sportom
,
Minerali za djecu
Zdrava prehrana i hrana za djecu
Tjestenina
,
Grickalice za bebe
Prirodna kozmetika za djecu
Ekološki deterdženti za djecu
Odjeća i dodaci
Sportska odjeća za žene
Ženske tajice, sportske hlače i kratke hlače
,
Ženske sportske majice i topovi
,
Žensko sportsko donje rublje
,
Ženske biciklističke majice
Sportska odjeća za muškarce
Muške sportske hlače, trenirke i kratke hlače
,
Muške sportske majice i duksevi
,
Muški biciklistički dresovi
Uniseks sportska odjeća i dodaci
Namirnice
Slatki zalogaji i slani krekeri
Proteinske pločice i keksići
,
Čokolade
,
Voće u čokoladi
,
Čipsi i krekeri
,
Žvakaće gume
,
Grčevit
Superhrana
Maca
,
Matcha
,
Chlorella
,
Moringa
,
Spirulina
,
Guarana
Hrana bez glutena
Slatki zalogaji i slani krekeri bez glutena
,
Bezglutenske žitarice, žitarice i pseudožitarice
,
Kreme, džemovi i marmelade bez glutena
,
Bezglutenska tjestenina, mahunarke i riža
Napici
Osvježavajuća pića
,
Kakao i kakao mješavine
,
Čajevi
,
Kava
,
BrainMax Yerba Maté
,
Kombucha
,
Energetski napici i pića
Hrana za vegane
Veganski slatki zalogaji i slani krekeri
,
Veganski kremovi, džemovi i marmelade
,
Veganske žitarice, žitarice, pseudožitarice
,
Veganski proteini
,
Veganska riža, tjestenina i mahunarke
Žitarice, žitarice bez glutena, pseudožitarice
Granola
,
Doručak kaše
,
Žitarice i pseudožitarice
,
Pahuljice
,
Kvinoja
Začini i začinske mješavine
Orašasti plodovi i sjemenke
Sušeno voće
Liofilizirano voće
,
Sušeno voće i povrće
Gljive i alge
Gljive
,
Cordyceps
,
Morske i slatkovodne alge
Orašasti kremovi, džemovi i marmelade
Slatke orašaste kreme
,
Kreme, džemovi i marmelade bez glutena
,
Veganski kremovi, džemovi i marmelade BrainMax
,
100% orašasti kremovi
,
BIO kikiriki kremovi
,
BIO kremovi od lješnjaka BrainMax
,
BIO džemovi i marmelade
,
BIO bademove kreme i maslaci BrainMax
,
BIO indijski oraščići kreme BrainMax
,
Proteinske kreme i maslaci
Ulja, masti i pročišćeni maslaci
Prirodni zaslađivači
Fermentirana i konzervirana hrana
Pizza, wrapovi
Umaci i pestoi
Brašna, mješavine i pudinzi
Riža, tjestenina i mahunarke
Dom
Filteri za vodu i vrčevi
Blokada plavog svjetla
Blokada 100 % plavog svjetla
,
Blokada 100 % plavog i zelenog svjetla
,
Blokada 25-40 % plavog svjetla
,
Blokada 80 % plavog svjetla
Kutije za hranu, boce, šejkeri, torbe
Terapija crvenim svjetlom
Rasvjeta
Zero waste
Ekodrogerija
Sredstva za čišćenje
,
Prirodna i ekološka sredstva za pranje rublja
,
Prirodni i ekološki menstrualni ulošci i tamponi
Aromaterapija
Eterična i esencijalna mirisna ulja
,
Aroma difuzori
Knjige
Pokloni
Poklon bonovi
Pokloni do 80 €
Izbor NAJBOLJIH poklona za muškarce
Pokloni do 40 €
Izbor NAJBOLJIH poklona za žene
Pokloni do 500 kn
Kozmetika
Kreme i ulja za sunčanje
Njega tijela
Za muškarce
Njega zubi
Paste za zube
,
Četkice za zube
Njega kože i usana
Za žene
Njega kose
Dezodoransi
Njega ruku i stopala
Poklon setovi
Uštedi
Povoljna pakiranja
Povoljne pakete dodataka prehrani
,
Povoljna pakiranja hrane
,
Povoljna pakiranja kozmetike
Akcija na dodatke prehrani i bio hranu
Spasi me
Rasprodaja - posljednji komadi
Novosti
Paketi
Noviteti
Noviteti u dodacima prehrani
Noviteti u prehrambenim proizvodima
Noviteti u kozmetici
Noviteti za kućanstvo
Noviteti u odjeći
Muškarci
Dodaci prehrani za muškarce
Za sportsku izvedbu i regeneraciju
,
Plodnost za muškarce
,
Za prostatu
Brendovi
BrainLight
BrainMax
BrainMax Pure
Life Extension
Now® Foods
Swanson
WellMax
Prijavite se
Više
Početna
/
Ciljevi
Dodaci prehrani prema cilju
, Page 6
Trening i sport
Imunitet
Koncentracija
Muško zdravlje
Pamćenje
Energija, vitalnost
San
Mentalno zdravlje
Libido i plodnost
Hormonalna ravnoteža, sustav
Kolesterol
Planiranje trudnoće
Dugovječnost
Hidratacija
Tjelesna masa
Sunčanje
Probava
Dječje zdravlje
Čišćenje
Krvni šećer
Najprodavanije
Osavi Collagen Peptides Joints & Bones, kolagen (zdravi zglobovi i jake kosti), 153 g
Na zalihi
(>5 pcs)
46059
€14,65
ChildLife Essentials Multi Vitamin & Mineral, multivitamin s mineralima, naranča i mango, 237 ml
Na zalihi
(>5 pcs)
66432
€22,40
NOW čisti prah kalcijevog citrata, 227 g
Na zalihi
(>5 pcs)
98793
€12,20
BrainMax Oregano Oil 80% Carvacrol, 100 biljnih kapsula
Standardizirani ekstrakt origana s visokim udjelom aktivnih sastojaka, 100 doza, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 pcs)
66807
€22,40
BrainMax Pure® Turmeric Powder, Kurkuma BIO prah, 100 g
*CZ-BIO-001 certifikat
Na zalihi
(>5 pcs)
99135
€3,22
BrainMax Pure® Spirulina BIO prah, 250 g
*CZ-BIO-001 certifikat
Na zalihi
(>5 pcs)
99281
€8,12
BrainMax Pure® Chlorella Powder, Chlorella BIO, 150 g
*CZ-BIO-001 certifikat
Na zalihi
(5 pcs)
99221
€10,16
NOW MCT ulje, čista tekućina, 946 ml
Čisto MCT ulje, dodatak prehrani
Na zalihi
(4 pcs)
759123
€26,04
BrainMax Kid’s Probiotics Chocolate, 40 dražeja
Probiotički kompleks 4 soja za djecu u čokoladi, 40 doza, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 pcs)
69213
€13,53
Liftea Slim Line SYNEFRIN+, 60 kapsula
Biljni kompleks
Na zalihi
(>5 pcs)
68844
€9,75
Prikaži više proizvoda
Sortiranje proizvoda
Preporučujemo
Najjeftinije
Najskuplje
Najprodavanije
Po abecedi
Ukupno
2123
stavki
List of products
BrainMax Edhanced Shilajit Himalayas, 500 mg, 60 kapsula
S 50% fulvične kiseline i koenzima Q10, 60 doza, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€20,36
Cijena mjere:
€0,34 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
67107
Pokretni aparat
BrainMax Electrolytes Caps, 90 biljnih kapsula
Dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€16,28
Cijena mjere:
€0,18 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
64839
Energija
BrainMax Energy Duo
BrainMax Energy Magnezij®, magnezijev malat 1000 mg + BrainMax Natural Energy, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€53,58
Dodaj u košaricu
70435
Memorija
Koncentracija
BrainMax Enhanced Bacopa Monnieri, 60 biljnih kapsula
Sinergistička kombinacija brahmija, rodiole, Vitacholine®-a i piperina u biljnim kapsulama, 60 doza, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€24,44
Cijena mjere:
€0,41 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
66465
Hormonska ravnoteža
Žensko zdravlje
BrainMax Evening Primrose oil, ulje jnoćurka, 90 biljnih mekih kapsula
Ulje noćurka od sjemenki noćurka, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€14,65
Cijena mjere:
€0,16 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
60189
BrainMax FCB II
Prirodni protein sirutke i kompleksni prije treninga s kofeinom u jednom pakiranju, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€74,02
Dodaj u košaricu
70186
VEGAN
BrainMax Fisetin 100 mg, 60 biljnih kapsula
Snažan antioksidans, podrška zdravom starenju, povećanje razine glutationa, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€20,36
Cijena mjere:
€0,34 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
60508
BrainMax folija koja blokira 100% plavog i zelenog svjetla, II. generacija
Na zalihi
(>5 kom)
€6,08
Dodaj u košaricu
67179
Memorija
Srce i krvne žile
BrainMax Ginkgo Biloba Bloodflow+, 60 biljnih kapsula
Mikrocirkulacijska udobnost i funkcija mozga, 60 doza, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€18,32
Cijena mjere:
€0,31 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
69012
Krvni šećer
BrainMax GlucoControl
Dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€46,85
Dodaj u košaricu
63639
BIO
Imunitet
BrainMax Grass-Fed Beef kidney, goveđi bubrezi, BIO, 240 kapsula
Liofilizirani organski goveđi bubrezi s visokim udjelom hranjivih tvari za vitalnost i energiju, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€53,01
Cijena mjere:
€0,22 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
60769
Plodnost
BrainMax Grass-Fed Beef testicles, goveđa jaja, 240 kapsula
Liofilizirana grass-fed goveđa jaja u kombinaciji s ekstraktom mesa kamenica i goveđe jetre, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€61,17
Cijena mjere:
€0,25 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
60763
Plodnost
BrainMax Grass-Fed Fertility complex, podrška plodnosti, 240 kapsula
Liofilizirani grass-fed kompleks zahvaljujući sadržaju cinka doprinosi normalnoj plodnosti i reprodukciji, dodatak prehrani.
Na zalihi
(>5 kom)
€57,09
Cijena mjere:
€0,24 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
60772
Prehrana mišića
BrainMax Grass-fed Whey Protein, Jogurt od višnje, 1000 g
Mikrofiltrirani nedenaturirani protein iz mlijeka krava hranjenih travom, s okusom jogurta od trešnje, 28 doza
Na zalihi
(>5 kom)
€33,57
Cijena mjere:
€3,36 / 100 g
Dodaj u košaricu
65358
Novitet
Prehrana mišića
BrainMax Grass-fed Whey Protein®, Coconut, 500 g
Mikrofiltrirani nedenaturirani protein iz mlijeka krava hranjenih travom, s okusom kokosa, 14 porcija
Na zalihi
(>5 kom)
€24,80
Dodaj u košaricu
70493
Novitet
Prehrana mišića
BrainMax Grass-fed Whey Protein®, Iced Coffee, 500 g
Mikrofiltrirani nedenaturirani protein iz mlijeka krava hranjenih travom, s okusom ledene kave, 14 porcija
Na zalihi
(>5 kom)
€24,80
Dodaj u košaricu
70496
Novitet
Prehrana mišića
BrainMax Grass-fed Whey Protein®, Jogurt od višnje, 500 g
Mikrofiltrirani nedenaturirani protein iz mlijeka krava hranjenih travom, jogurt od trešnje, 14 doza
Na zalihi
(>5 kom)
€24,80
Dodaj u košaricu
70490
Energija
Hidratacija
BrainMax Hydration Electrolytes, hidratacijski elektroliti, limun, 30 porcija, 300 g
Elektroliti za hidrataciju s taurinom i aktivnim vitaminom B6, ionski napitak, limun, 30 doza, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€20,36
Cijena mjere:
€6,79 / 100 g
Dodaj u košaricu
67335
Pokretni aparat
BrainMax Hydrolyzed GrassFed Collagen® (kolagen iz krava hranjenih travom), 200 g
Dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€14,65
Cijena mjere:
€7,32 / 100 g
Dodaj u košaricu
41652
Kholesterol
Srce i krvne žile
BrainMax Cholesterol Support, 100 biljnih kapsula
Novi poboljšani sastav, 8 pažljivo odabranih tvari, dodatak prehrani, 25 doza
Na zalihi
(>5 kom)
€36,69
Cijena mjere:
€0,37 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
60430
Imunitet
BESPLATNO
BESPLATNO
BrainMax Immunity, povoljno pakiranje + besplatna dostava
Paket Tri stupa imuniteta, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€68,84
Dodaj u košaricu
68475
Imunitet
BrainMax IMMUNIZER® DRINK, napitak za podršku imunitetu
17 najmoćnijih tvari za jačanje imunološkog sustava, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€2
Detalj
66000/1K
Imunitet
BrainMax Imunitet od prirode
BrainMax® organski vitamin C + BrainMax® ekstrakt reishi gljive, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€50,20
Dodaj u košaricu
70453
+ Besplatan poklon
BrainMax Imunity set + poklon!
Dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€55,38
Dodaj u košaricu
63873
BrainMax IronZen
Dodaci prehrani za podršku sportskim performansama - Preworkout + Performance Magnezij
Na zalihi
(>5 kom)
€56,68
Dodaj u košaricu
65742
Pokretni aparat
Regeneracija
BrainMax Joint kolagen kompleks, breskva-marakuje, 225 g
Kompleks s patentiranim kolagenom za potporu zglobovima i kostima, 30 doza, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€28,52
Cijena mjere:
€12,68 / 100 g
Dodaj u košaricu
64029
Pokretni aparat
Regeneracija
BrainMax Joint Support, podrška zglobovima i kostima, 180 biljnih kapsula
Prehrana za zglobove, tetive i hrskavicu, 30 doza, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€42,81
Cijena mjere:
€0,24 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
64923
BrainMax KIDS Goat Colostrum®, 60 biljnih kapsula
Češki kozji kolostrum za djecu, 30 doza, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€28,52
Cijena mjere:
€0,48 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
69015
Energija
Imunitet
BrainMax KIDS White Chocolate Vitamin Bears, Orange, 120 g (60 kom)
Medvjedići od bijele čokolade s okusom naranče i vitaminima, 60 porcija, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€12,20
Dodaj u košaricu
68886
BrainMax L-Citrulline, L-citrulin, 210 biljnih kapsula
Aminokiselina za pumpanje, povećanje performansi i snage, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€16,28
Cijena mjere:
€0,08 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
66336
Koncentracija
San
BrainMax L-Theanine & Myo-Inositol, 60 biljnih kapsula
Bistar um i fokus¹ bez ometanja, 60 porcija, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€19,14
Cijena mjere:
€0,32 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
67317
BrainMax L-Tryptophan, 430 mg, 100 biljnih kapsula
Fermentirana esencijalna aminokiselina potrebna za proizvodnju serotonina, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€12,20
Cijena mjere:
€0,12 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
66462
Energija
BrainMax LAUF® Energy Gel
Ugljikohidrati i elektroliti za trenutnu i dugotrajnu podršku, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
od
€1,84
Detalj
61788/SLA3
Energija
BrainMax LAUF® Energy, Citrokola, 1000 g
Cluster Dextrin® s citrulinom i elektrolitima, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€32,61
Cijena mjere:
€3,26 / 100 g
Dodaj u košaricu
47346
Energija
BrainMax LAUF® Preworkout, bez kofeina, crvena naranča, 400 g
Predtrening za podršku izvedbi bez kofeina, NO-STIM, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€32,61
Cijena mjere:
€8,15 / 100 g
Dodaj u košaricu
46481
Energija
BrainMax LAUF® Preworkout, bez kofeina, malina, 400 g
Prije treninga za podršku performansama bez kofeina, NO-STIM, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€32,61
Cijena mjere:
€8,15 / 100 g
Dodaj u košaricu
67704
Listing controls
Load 36 more
Pagination
You are on page 6 of 59.
1
6
59
Ukupno
2123
stavki
Top