Ova web stranica koristi kolačiće. Nastavkom pregledavanja ove web stranice izražavate svoj pristanak na njihovu upotrebu. Više informacija ovdje.

Preskoči na sadržaj

Prijavite se na svoj račun

Ne ispunjavajte ovo polje

Nova registracijaZaboravili ste lozinku?

ili
Prijavite se putem Facebooka
Prijavite se putem Googlea
Nastavi u košaricu
Korisnička podrška:+385 317 840 142info@brainmarket.hr
  • Moji favoriti
  • Blog
    BrainMarket.hr
    Košarica Prazna košarica
    • BrainMax®
      • BrainMax® dodaci prehrani
        • Za muškarce,
        • Minerali, multiminerali, elektroliti,
        • Za žene,
        • Ciljevi,
        • Omega 3,
        • Vitamini i multivitamini,
        • Aminokiseline,
        • Proteini,
        • Kolageni,
        • Antioksidansi,
        • Adaptogeni,
        • Prebiotici i probiotici,
        • Predtrenažni stimulansi,
        • Goveđi organi,
        • Tinkture,
        • Za vegane
      • BrainMax za muškarce
        • Kozmetika za muškarce
      • Namirnice
        • Slatki zalogaji i slani krekeri,
        • Hrana bez glutena,
        • Sušeno voće,
        • Žitarice, žitarice, pseudožitarice,
        • Veganska hrana,
        • Ulja, masti i pročišćeni maslaci,
        • Pizze i wrapovi,
        • Prirodni zaslađivači,
        • Začini i začinske mješavine,
        • Brašna, mješavine i pudinzi,
        • Riža, tjestenina, mahunarke
      • BrainMax za žene
      • BrainMax za djecu
      • LAUF
      • Uzorci
        • Uzorci dodataka prehrani,
        • Uzorci hrane
      • Fitness pomagala
    • Imunitet
    • Uštedi
      • Povoljna pakiranja
        • Povoljne pakete dodataka prehrani,
        • Povoljna pakiranja hrane,
        • Povoljna pakiranja kozmetike
      • Akcija na dodatke prehrani i bio hranu
      • Spasi me
      • Rasprodaja - posljednji komadi
    • Ciljevi
      • Trening i sport
      • Imunitet
        • Bilje
      • Koncentracija
      • Muško zdravlje
      • Pamćenje
      • Energija, vitalnost
      • San
      • Mentalno zdravlje
      • Libido i plodnost
      • Hormonalna ravnoteža, sustav
      • Kolesterol
      • Planiranje trudnoće
      • Dugovječnost
      • Hidratacija
      • Tjelesna masa
      • Sunčanje
      • Probava
        • Probavni enzimi,
        • Podrška crijeva
      • Dječje zdravlje
      • Čišćenje
      • Krvni šećer
    • Dodaci prehrani
      • Minerali i multiminerali
        • Magnezij,
        • Cink,
        • Željezo,
        • Selen,
        • Bakar,
        • Kalcij,
        • Kalij,
        • Multimineral,
        • Jod,
        • Krom,
        • Molibden
      • Prema organima i dijelovima tijela
        • Kosti, zglobovi, ligamenti,
        • Srce, krvne žile,
        • Mozak,
        • Oči,
        • Koža, kosa, nokti,
        • Crijeva, želudac,
        • Jetra, bubrezi,
        • Mokraćni putevi,
        • Pluća, dišni putevi
      • Sportska prehrana
        • Sportska prehrana prema sportu,
        • Fitness dodaci prehrani
      • Vitamini i multivitamini
        • Vitamin D,
        • Vitamin C,
        • Vitamin B,
        • Vitamini za žene,
        • Multivitamini,
        • Vitamin K,
        • Vitamini za muškarce,
        • Vitamin E,
        • Vitamin A
      • Dodaci prehrani za vegane
      • Antioksidansi
      • Proteini
        • Proteini sirutke whey,
        • Proteini s okusom
      • Masti
        • Omega 3,
        • MCT masti
      • Aminokiseline
        • Kreatin,
        • Glicin,
        • L-glutamin,
        • Ostale aminokiseline,
        • L-citrulin,
        • L-arginin,
        • EAA,
        • BCAA
      • Adaptogeni
        • Ashwagandha,
        • Adaptogeni u kapsulama,
        • Adaptogeni u prirodnom obliku
      • Probiotici
      • Elektroliti
      • Kolageni
      • Gljive
        • Reishi,
        • Hericium,
        • Cordyceps,
        • Čaga (čaga),
        • Maitake,
        • Shiitake
      • Dodaci prehrani za djecu
      • Morske i slatkovodne alge
      • Kolostrum (Kolostrum)
      • Prebiotici
      • Tinkture BrainMax
    • Žene
      • Dodaci prehrani za žene
        • Za žene,
        • Koža, kosa i nokti,
        • Trudnoća,
        • Podrška hormonalnom sustavu,
        • Plodnost,
        • Mokraćni putevi,
        • Ženska ljepota
      • TOP izbor dodataka prehrani za žene
      • Menstrualna pomagala
    • Djeca
      • Vitamini i minerali za djecu
        • Vitamini za imunitet za djecu,
        • Omega 3,
        • Multivitamini za djecu,
        • Probiotici za djecu,
        • Za djecu koja se bave sportom,
        • Minerali za djecu
      • Zdrava prehrana i hrana za djecu
        • Tjestenina,
        • Grickalice za bebe
      • Prirodna kozmetika za djecu
      • Ekološki deterdženti za djecu
    • Odjeća i dodaci
      • Sportska odjeća za žene
        • Ženske tajice, sportske hlače i kratke hlače,
        • Ženske sportske majice i topovi,
        • Žensko sportsko donje rublje,
        • Ženske biciklističke majice
      • Sportska odjeća za muškarce
        • Muške sportske hlače, trenirke i kratke hlače,
        • Muške sportske majice i duksevi,
        • Muški biciklistički dresovi
      • Uniseks sportska odjeća i dodaci
    • Namirnice
      • Slatki zalogaji i slani krekeri
        • Proteinske pločice i keksići,
        • Čokolade,
        • Voće u čokoladi,
        • Čipsi i krekeri,
        • Žvakaće gume,
        • Grčevit
      • Superhrana
        • Maca,
        • Matcha,
        • Chlorella,
        • Moringa,
        • Spirulina,
        • Guarana
      • Hrana bez glutena
        • Slatki zalogaji i slani krekeri bez glutena,
        • Bezglutenske žitarice, žitarice i pseudožitarice,
        • Kreme, džemovi i marmelade bez glutena,
        • Bezglutenska tjestenina, mahunarke i riža
      • Napici
        • Osvježavajuća pića,
        • Kakao i kakao mješavine,
        • Čajevi,
        • Kava,
        • BrainMax Yerba Maté,
        • Kombucha,
        • Energetski napici i pića
      • Hrana za vegane
        • Veganski slatki zalogaji i slani krekeri,
        • Veganski kremovi, džemovi i marmelade,
        • Veganske žitarice, žitarice, pseudožitarice,
        • Veganski proteini,
        • Veganska riža, tjestenina i mahunarke
      • Žitarice, žitarice bez glutena, pseudožitarice
        • Granola,
        • Doručak kaše,
        • Žitarice i pseudožitarice,
        • Pahuljice,
        • Kvinoja
      • Začini i začinske mješavine
      • Orašasti plodovi i sjemenke
      • Sušeno voće
        • Liofilizirano voće,
        • Sušeno voće i povrće
      • Gljive i alge
        • Gljive,
        • Cordyceps,
        • Morske i slatkovodne alge
      • Orašasti kremovi, džemovi i marmelade
        • Slatke orašaste kreme,
        • Kreme, džemovi i marmelade bez glutena,
        • Veganski kremovi, džemovi i marmelade BrainMax,
        • 100% orašasti kremovi,
        • BIO kikiriki kremovi,
        • BIO kremovi od lješnjaka BrainMax,
        • BIO džemovi i marmelade,
        • BIO bademove kreme i maslaci BrainMax,
        • BIO indijski oraščići kreme BrainMax,
        • Proteinske kreme i maslaci
      • Ulja, masti i pročišćeni maslaci
      • Prirodni zaslađivači
      • Fermentirana i konzervirana hrana
      • Pizza, wrapovi
      • Umaci i pestoi
      • Brašna, mješavine i pudinzi
      • Riža, tjestenina i mahunarke
    • Dom
      • Filteri za vodu i vrčevi
      • Blokada plavog svjetla
        • Blokada 100 % plavog svjetla,
        • Blokada 100 % plavog i zelenog svjetla,
        • Blokada 25-40 % plavog svjetla,
        • Blokada 80 % plavog svjetla
      • Kutije za hranu, boce, šejkeri, torbe
      • Terapija crvenim svjetlom
      • Rasvjeta
      • Zero waste
      • Ekodrogerija
        • Sredstva za čišćenje,
        • Prirodna i ekološka sredstva za pranje rublja,
        • Prirodni i ekološki menstrualni ulošci i tamponi
      • Aromaterapija
        • Eterična i esencijalna mirisna ulja,
        • Aroma difuzori
      • Knjige
    • Pokloni
      • Poklon bonovi
      • Pokloni do 80 €
      • Izbor NAJBOLJIH poklona za muškarce
      • Pokloni do 40 €
      • Izbor NAJBOLJIH poklona za žene
      • Pokloni do 500 kn
    • Kozmetika
      • Kreme i ulja za sunčanje
      • Njega tijela
      • Za muškarce
      • Njega zubi
        • Paste za zube,
        • Četkice za zube
      • Njega kože i usana
      • Za žene
      • Njega kose
      • Dezodoransi
      • Njega ruku i stopala
      • Poklon setovi
    • Novosti
    • Paketi
    • Noviteti
      • Noviteti u dodacima prehrani
      • Noviteti u prehrambenim proizvodima
      • Noviteti u kozmetici
      • Noviteti za kućanstvo
      • Noviteti u odjeći
    • Muškarci
      • Dodaci prehrani za muškarce
        • Za sportsku izvedbu i regeneraciju,
        • Plodnost za muškarce,
        • Za prostatu
    • Brendovi
      • BrainLight
      • BrainMax
      • BrainMax Pure
      • Life Extension
      • Now® Foods
      • Swanson
      • WellMax
    • Prijavite se
    Više
    Početna / Dodaci prehrani / Sportska prehrana / Fitness dodaci prehrani

    Fitness dodaci prehrani

    Za sve fitness entuzijaste, ova kategorija je kao stvorena. Ovdje ćete pronaći dodatke koji će vaš trening podići na višu razinu – od tribula, proteina do šejkera ili praktičnih spremnika za kapsule.

    Najprodavanije

    kokos
    BrainMax Grass-fed Whey Protein®, kokos, 1000 g Mikrofiltrirani nedenaturirani protein iz mlijeka krava hranjenih travom, s okusom kokosa, 28 doza
    Na zalihi (>5 pcs)
    65445
     
    €33,62
    (Chorvatština) (88)
    BrainMax set Trening + poklon! Kompleksni paket za trening i vrijeme nakon njega, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 pcs)
    63885
     
    €70,07
    performance magneisum 50 caps vizual
    Performance Magnesium®, 1000 mg, Magnezij 200 mg + Vitamin B6 P5P, 50 biljnih kapsula Najbolje apsorbirajući magnezij bisglicinat MagChel® 53% PU + Aktivni oblik vitamina B6 100% PU, dodatak prehrani.
    Na zalihi (>5 pcs)
    60814
     
    €13,02
    BrainMax Women’s Beauty Protein®, kokos, 500 g  Nativni protein sirutke za žene s kolagenom Naticol®, kokos, 14 doza, dodatak prehrani
    BrainMax Women’s Beauty Protein®, kokos, 500 g Nativni protein sirutke za žene s kolagenom Naticol®, kokos, 14 doza, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 pcs)
    70514
     
    €24,80
    NOW Graškov protein, vanilija-karamela, 907 g  Graškov proteinski prašak s okusom vanilije i karamele, sa zaslađivačima.
    NOW Graškov protein, vanilija-karamela, 907 g Graškov proteinski prašak s okusom vanilije i karamele, sa zaslađivačima.
    Na zalihi (5 pcs)
    355592
     
    €43,42
    NOW D-Ribose, prah, 227 g  D-riboza u prahu, dodatak prehrani
    NOW D-Ribose, prah, 227 g D-riboza u prahu, dodatak prehrani
    Na zalihi (5 pcs)
    759103
     
    €33,08
    NOW AAKG 2200, 180 biljnih kapsula  L-arginin-alfa-ketoglutarat, dodatak prehrani
    NOW AAKG 2200, 180 biljnih kapsula L-arginin-alfa-ketoglutarat, dodatak prehrani
    Na zalihi (5 pcs)
    857684
     
    €24,80
    NOW D-Ribose, 750 mg, 120 biljnih kapsula  D-riboza u biljnim kapsulama, dodatak prehrani
    NOW D-Ribose, 750 mg, 120 biljnih kapsula D-riboza u biljnim kapsulama, dodatak prehrani
    Na zalihi (5 pcs)
    952617
     
    €24,38
    BrainMax Women’s Beauty Protein®, White Chocolate, 500 g  Nativni protein sirutke za žene s kolagenom Naticol®, bijela čokolada, 14 doza, dodatak prehrani
    BrainMax Women’s Beauty Protein®, White Chocolate, 500 g Nativni protein sirutke za žene s kolagenom Naticol®, bijela čokolada, 14 doza, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 pcs)
    70511
     
    €24,80
    Swanson L-arginin i L-ornitin, 100 kapsula  Dvije aminokiseline u želatinskim kapsulama, dodatak prehrani
    Swanson L-arginin i L-ornitin, 100 kapsula Dvije aminokiseline u želatinskim kapsulama, dodatak prehrani
    Na zalihi (5 pcs)
    926430
     
    €14,44

    Sidebar

    Cijena

    € 0€ 409
    10409

    Brendovi

    162 stavki za prikaz

    Sortiranje proizvoda

    Ukupno 162 stavki

    List of products

    mag1
    VEGAN Regeneracija
    Performance Magnesium® Powder, magnezijev bisglicinat u prahu, 90 obroka, 550 g Njemački kvalitetni organski magnezij MagChel®, 375 mg elementarnog magnezija po porciji = 100% DV!
    The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
    Na zalihi (>5 kom)
    €24,44
    Cijena mjere: €4,44 / 100 g
    Detalj
    36735/LIM
    performance magneisum 50 caps vizual
    VEGAN Regeneracija
    Performance Magnesium®, 1000 mg, Magnezij 200 mg + Vitamin B6 P5P, 50 biljnih kapsula Najbolje apsorbirajući magnezij bisglicinat MagChel® 53% PU + Aktivni oblik vitamina B6 100% PU, dodatak prehrani.
    Na zalihi (>5 kom)
    €13,02
    Cijena mjere: €0,26 / 1 capsule
    60814
    energy magnesium 100 caps vizual
    VEGAN Energija
    BrainMax Energy Magnesium®, Magnezijev Malat 1000 mg, 100 biljnih kapsula Visoko apsorbirajući organski energizirajući magnezij, 53% DDD u jednoj kapsuli, 100-dnevna zaliha, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €13,83
    Cijena mjere: €0,14 / 1 capsule
    60811
    čoko
    Prehrana mišića
    BrainMax Grass-fed Whey Protein®, Čokolada, 1000 g Mikrofiltrirani nedenaturirani protein iz mlijeka krava hranjenih travom, čokolada, 28 doza
    Na zalihi (>5 kom)
    €33,85
    Cijena mjere: €3,39 / 100 g
    65364
    cluster dextrin
    Akcija VEGAN
    €26,48 –29 %
    BrainMax Cluster Dextrin®, 1000 g Ugljikohidrat s postupnim oslobađanjem energije za sportove izdržljivosti, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €18,54
    Cijena mjere: €1,85 / 100 g
    47487
    kokos
    Prehrana mišića
    BrainMax Grass-fed Whey Protein®, kokos, 1000 g Mikrofiltrirani nedenaturirani protein iz mlijeka krava hranjenih travom, s okusom kokosa, 28 doza
    The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
    Na zalihi (>5 kom)
    €33,62
    Cijena mjere: €3,36 / 100 g
    65445
    minerals magnesium
    Energija Hidratacija
    BrainMax Liquid Magnesium & Minerals, Minerali u tekućem prirodnom obliku za alkalizaciju i remineralizaciju, 120 ml 220 mg magnezija + 70 drugih minerala i elemenata u tragovima, Za nadoknadu magnezija i protiv prekomjernog zakiseljavanja organizma, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €20,36
    Cijena mjere: €16,97 / 100 ml
    45105
    beta alanine
    BrainMax Beta-alanine, Beta alanin, 400 g Aminokiselina, 266 doza, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €9,75
    Cijena mjere: €2,44 / 100 g
    48188
    draslik
    VEGAN Energija Pokretni aparat
    BrainMax Kalij Magnesium®, Kalij citrat + Magnezij malat, 200 biljnih kapsula 100 mg elementarnog kalija i 60 mg elementarnog magnezija po obroku, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €18,32
    Cijena mjere: €0,09 / 1 capsule
    9965
    Snímek obrazovky 2025 03 23 094056
    Energija
    BrainMax LAUF® Intra Complex, Mango, 1000 g Izotonični napitak s ugljikohidratima i EAA za bolju izvedbu, hidrataciju i regeneraciju, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €35,05
    Cijena mjere: €3,51 / 100 g
    58990
    HR
    Regeneracija Prehrana mišića
    BrainMax LAUF® Protein, nativni protein sirutke, 1000 g Idealna mješavina izolata i koncentrata (50:50), preko 25 g proteina po porciji, 28 porcija, dodatak prehrani
    The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
    Na zalihi (>5 kom)
    €40,77
    Cijena mjere: €4,08 / 100 g
    Detalj
    45831/COK
    48347 msm mockup ii
    BrainMax MSM, 800 mg, 200 biljnih kapsula Metilsulfonilmetan, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €15,47
    Cijena mjere: €0,08 / 1 capsule
    48347
    (Chorvatština) (88)
    + Besplatan poklon
    BrainMax set Trening + poklon! Kompleksni paket za trening i vrijeme nakon njega, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €70,07
    63885
    shaker vizual
    BrainMarket plastični shaker (šejker), crni, 600 ml Crni plastični šejker s logom BrainMarket
    Na zalihi (>5 kom)
    €4,04
    103008
    skaher vizual
    BrainMarket plastični shaker (šejkr), ljubičasti, 600 ml Ljubičasti plastični šejker s logotipom BrainMarket
    Na zalihi (>5 kom)
    €4,04
    Cijena mjere: €0,67 / 100 ml
    64746
    BrainMarket Tritan boca za piće, 740 ml  Lagana, izdržljiva i zdravstveno ispravna boca za svakodnevnu hidrataciju
    BrainMarket Tritan boca za piće, 740 ml Lagana, izdržljiva i zdravstveno ispravna boca za svakodnevnu hidrataciju
    Na zalihi (>5 kom)
    €10,16
    103006
    dagger upraveny
    Energija
    BrainMax 3.0 Anabolic Dagger®, 320 g Dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €28,52
    Cijena mjere: €8,91 / 100 g
    3
    boswelia front
    VEGAN
    BrainMax Boswellia Complex, 60 biljnih kapsula Kompleks kolagena i antioksidativne zaštite, 30 porcija, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €20,55
    Cijena mjere: €0,34 / 1 capsule
    69198
    ananas vizual
    Regeneracija Prehrana mišića
    BrainMax Clear Protein®, ananas, 500 g Osvježavajuća limunada od izolata sirutke, 20 porcija, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €26,90
    Cijena mjere: €5,38 / 100 g
    70276
    BrainMax Clear Protein®, breskva, 500 g  Osvježavajuća limunada od izolata sirutke, 20 porcija, dodatak prehrani
    Regeneracija Prehrana mišića
    BrainMax Clear Protein®, breskva, 500 g Osvježavajuća limunada od izolata sirutke, 20 porcija, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €26,90
    Cijena mjere: €5,38 / 100 g
    66468
    HR
    Regeneracija Prehrana mišića
    BrainMax Clear Protein®, jabuka i limeta, 500 g Osvježavajuća limunada od izolata sirutke, 20 porcija, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €26,90
    Cijena mjere: €5,38 / 100 g
    66474
    malina front
    Regeneracija Prehrana mišića
    BrainMax Clear Protein®, malina, 500 g Osvježavajuća limunada od izolata sirutke, 20 porcija, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €26,90
    Cijena mjere: €5,38 / 100 g
    70273
    cherry front
    Regeneracija Prehrana mišića
    BrainMax Clear Protein®, višnja, 500 g Osvježavajuća limunada od izolata sirutke, 20 porcija, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €26,90
    Cijena mjere: €5,38 / 100 g
    70270
    8595726808006 creapure gluco tablets
    BrainMax Creatine Creapure® Gluco tablete, Limun, Kreatin monohidrat tablete, Limun, 350 g, 115 tableta Patentirani kreatin Creapure® u limunskim tabletama s glukozom, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €24,44
    Cijena mjere: €21,25 / 100 tablet
    60985
    daily malina vizual
    Regeneracija
    BrainMax Daily Support, malina, 500 g Sveobuhvatna prehrana za mišiće i performanse, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €22,40
    Cijena mjere: €4,48 / 100 g
    64560
    jablko vizual
    Regeneracija
    BrainMax Daily Support, zelena jabuka, 500 g Sveobuhvatna prehrana za mišiće i performanse, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €22,40
    Cijena mjere: €4,48 / 100 g
    65331
    banik 2
    BrainMax FCB II Prirodni protein sirutke i kompleksni prije treninga s kofeinom u jednom pakiranju, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €74,02
    70186
    cherry
    Prehrana mišića
    BrainMax Grass-fed Whey Protein, Jogurt od višnje, 1000 g Mikrofiltrirani nedenaturirani protein iz mlijeka krava hranjenih travom, s okusom jogurta od trešnje, 28 doza
    Na zalihi (>5 kom)
    €33,57
    Cijena mjere: €3,36 / 100 g
    65358
    Brainmax grass fed kokos
    Novitet Prehrana mišića
    BrainMax Grass-fed Whey Protein®, Coconut, 500 g Mikrofiltrirani nedenaturirani protein iz mlijeka krava hranjenih travom, s okusom kokosa, 14 porcija
    Na zalihi (>5 kom)
    €24,80
    70493
    Akční balíčky
    BrainMax IronZen Dodaci prehrani za podršku sportskim performansama - Preworkout + Performance Magnezij
    Na zalihi (>5 kom)
    €56,68
    65742
    JOINT COMPLEX
    Pokretni aparat Regeneracija
    BrainMax Joint kolagen kompleks, breskva-marakuje, 225 g Kompleks s patentiranim kolagenom za potporu zglobovima i kostima, 30 doza, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €28,52
    Cijena mjere: €12,68 / 100 g
    64029
    64923 joint support
    Pokretni aparat Regeneracija
    BrainMax Joint Support, podrška zglobovima i kostima, 180 biljnih kapsula Prehrana za zglobove, tetive i hrskavicu, 30 doza, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €42,81
    Cijena mjere: €0,24 / 1 capsule
    64923
    banan 2
    Regeneracija
    BrainMax Lactose Free Protein, Banana, 1000 g Koncentrat sirutke bez laktoze, banana, 28 porcija, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €40,77
    Cijena mjere: €4,08 / 100 g
    67437
    lactose penut
    Regeneracija
    BrainMax Lactose Free Protein, Peanut Butter Choco-Caramel, 1000 g Koncentrat sirutke bez laktoze, kikiriki s karamelom i čokoladom, 28 porcija, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €40,77
    Cijena mjere: €4,08 / 100 g
    67434
     (Příchuť Slaná jahoda s kofeinem 40 g)
    Energija
    BrainMax LAUF® Energy Gel Ugljikohidrati i elektroliti za trenutnu i dugotrajnu podršku, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    od €1,84
    Detalj
    61788/SLA3
    Lauf energy vizual
    Energija
    BrainMax LAUF® Energy, Citrokola, 1000 g Cluster Dextrin® s citrulinom i elektrolitima, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €32,61
    Cijena mjere: €3,26 / 100 g
    47346

    Listing controls

    Pagination

    You are on page 1 of 5.

    • 1
    • 5
    Ukupno 162 stavki
    Top

    Footer

    BrainMarket.hr

    Kontakt

    • info@brainmarket.hr
    • +385 317 840 142
    • https://www.facebook.com/brainmarkethr/
    • brainmarket_hr
    • https://www.youtube.com/@BrainMarket

    Pretplati se na newsletter

    Enter your email and we will send you informations about new products in our e-shop.

    Ne ispunjavajte ovo polje

    Unosom e-mail adrese prihvaćate pravila o obradi osobnih podataka

    Informacije za vas

    • Kontakti
    • Vaši omiljeni proizvodi
    • Često postavljena pitanja
    • Dostava i plaćanje
    • Reklamacije i povrat robe

    O tvrtki

    • O nama
    • Povijest
    • Kontakti
    • Veleprodaja
    • O BrainMaxu
    • Vlastita proizvodnja
    • Donacije

    Naši projekti

    • Blog

    Kontakt

    Avatar

    Pretplatite se na newsletter

    i primajte savjete za zdrav način života, ekskluzivne ponude i informacije o novim proizvodima – samo unesite svoj e-mail.

    Pratite nas na društvenim mrežama:

    CZ BIO HACCP Vegan
    Google
    4.9/5 (659x)
    GLS DPD VISA MasterCard Apple Pay Google Pay Klarna.
    Možete nas pronaći u 10 europskih zemalja:
    HR HR
    CZ CZ SK SK HU HU PL PL RO RO BG BG IT IT SI SI HR HR AT AT
    Copyright 2026 BrainMarket.hr. Sva prava pridržana.
    • Pravila o obradi osobnih podataka
    • Uvjeti poslovanja
    • Cookies
    • Izradio Shoptet Premium
    Više od 200.000 provjerenih recenzija
    Naši proizvodi su laboratorijski testirani
    Više od 900.000 ostvarenih narudžbi
    Besplatna dostava od €50
    Shoptet PremiumKreirao Shoptet Premium Autorsko pravo 2026 BrainMarket.hr. Sva prava pridržana. Uredi postavke kolačića