Ova web stranica koristi kolačiće. Nastavkom pregledavanja ove web stranice izražavate svoj pristanak na njihovu upotrebu. Više informacija
ovdje
.
Postavke
Odbij
Prihvati
Preskoči na sadržaj
Prijavite se na svoj račun
E-mail
Lozinka
Ne ispunjavajte ovo polje
Surname
Login
Nova registracija
Zaboravili ste lozinku?
ili
Prijavite se putem Facebooka
Prijavite se putem Googlea
Nastavi u košaricu
Korisnička podrška:
+385 317 840 142
info@brainmarket.hr
Moji favoriti
Blog
Prijavite se
Traži
Košarica
Prazna košarica
BrainMax®
BrainMax® dodaci prehrani
Za muškarce
,
Minerali, multiminerali, elektroliti
,
Za žene
,
Ciljevi
,
Omega 3
,
Vitamini i multivitamini
,
Aminokiseline
,
Proteini
,
Kolageni
,
Antioksidansi
,
Adaptogeni
,
Prebiotici i probiotici
,
Predtrenažni stimulansi
,
Goveđi organi
,
Tinkture
,
Za vegane
BrainMax za muškarce
Kozmetika za muškarce
Namirnice
Slatki zalogaji i slani krekeri
,
Hrana bez glutena
,
Sušeno voće
,
Žitarice, žitarice, pseudožitarice
,
Veganska hrana
,
Ulja, masti i pročišćeni maslaci
,
Pizze i wrapovi
,
Prirodni zaslađivači
,
Začini i začinske mješavine
,
Brašna, mješavine i pudinzi
,
Riža, tjestenina, mahunarke
BrainMax za žene
BrainMax za djecu
LAUF
Uzorci
Uzorci dodataka prehrani
,
Uzorci hrane
Fitness pomagala
Imunitet
Ciljevi
Trening i sport
Imunitet
Bilje
Koncentracija
Muško zdravlje
Pamćenje
Energija, vitalnost
San
Mentalno zdravlje
Libido i plodnost
Hormonalna ravnoteža, sustav
Kolesterol
Planiranje trudnoće
Dugovječnost
Hidratacija
Tjelesna masa
Sunčanje
Probava
Probavni enzimi
,
Podrška crijeva
Dječje zdravlje
Čišćenje
Krvni šećer
Dodaci prehrani
Minerali i multiminerali
Magnezij
,
Cink
,
Željezo
,
Selen
,
Bakar
,
Kalcij
,
Kalij
,
Multimineral
,
Jod
,
Krom
,
Molibden
Prema organima i dijelovima tijela
Kosti, zglobovi, ligamenti
,
Srce, krvne žile
,
Mozak
,
Oči
,
Koža, kosa, nokti
,
Crijeva, želudac
,
Jetra, bubrezi
,
Mokraćni putevi
,
Pluća, dišni putevi
Sportska prehrana
Sportska prehrana prema sportu
,
Fitness dodaci prehrani
Vitamini i multivitamini
Vitamin D
,
Vitamin C
,
Vitamin B
,
Vitamini za žene
,
Multivitamini
,
Vitamin K
,
Vitamini za muškarce
,
Vitamin E
,
Vitamin A
Dodaci prehrani za vegane
Antioksidansi
Proteini
Proteini sirutke whey
,
Proteini s okusom
Masti
Omega 3
,
MCT masti
Aminokiseline
Kreatin
,
Glicin
,
L-glutamin
,
Ostale aminokiseline
,
L-citrulin
,
L-arginin
,
EAA
,
BCAA
Adaptogeni
Ashwagandha
,
Adaptogeni u kapsulama
,
Adaptogeni u prirodnom obliku
Probiotici
Elektroliti
Kolageni
Gljive
Reishi
,
Hericium
,
Cordyceps
,
Čaga (čaga)
,
Maitake
,
Shiitake
Dodaci prehrani za djecu
Morske i slatkovodne alge
Kolostrum (Kolostrum)
Prebiotici
Tinkture BrainMax
Žene
Dodaci prehrani za žene
Za žene
,
Koža, kosa i nokti
,
Trudnoća
,
Podrška hormonalnom sustavu
,
Plodnost
,
Mokraćni putevi
,
Ženska ljepota
TOP izbor dodataka prehrani za žene
Menstrualna pomagala
Djeca
Vitamini i minerali za djecu
Vitamini za imunitet za djecu
,
Omega 3
,
Multivitamini za djecu
,
Probiotici za djecu
,
Za djecu koja se bave sportom
,
Minerali za djecu
Zdrava prehrana i hrana za djecu
Tjestenina
,
Grickalice za bebe
Prirodna kozmetika za djecu
Ekološki deterdženti za djecu
Odjeća i dodaci
Sportska odjeća za žene
Ženske tajice, sportske hlače i kratke hlače
,
Ženske sportske majice i topovi
,
Žensko sportsko donje rublje
,
Ženske biciklističke majice
Sportska odjeća za muškarce
Muške sportske hlače, trenirke i kratke hlače
,
Muške sportske majice i duksevi
,
Muški biciklistički dresovi
Uniseks sportska odjeća i dodaci
Namirnice
Slatki zalogaji i slani krekeri
Proteinske pločice i keksići
,
Čokolade
,
Voće u čokoladi
,
Čipsi i krekeri
,
Žvakaće gume
,
Grčevit
Superhrana
Maca
,
Matcha
,
Chlorella
,
Moringa
,
Spirulina
,
Guarana
Hrana bez glutena
Slatki zalogaji i slani krekeri bez glutena
,
Bezglutenske žitarice, žitarice i pseudožitarice
,
Kreme, džemovi i marmelade bez glutena
,
Bezglutenska tjestenina, mahunarke i riža
Napici
Osvježavajuća pića
,
Kakao i kakao mješavine
,
Čajevi
,
Kava
,
BrainMax Yerba Maté
,
Kombucha
,
Energetski napici i pića
Hrana za vegane
Veganski slatki zalogaji i slani krekeri
,
Veganski kremovi, džemovi i marmelade
,
Veganske žitarice, žitarice, pseudožitarice
,
Veganski proteini
,
Veganska riža, tjestenina i mahunarke
Žitarice, žitarice bez glutena, pseudožitarice
Granola
,
Doručak kaše
,
Žitarice i pseudožitarice
,
Pahuljice
,
Kvinoja
Začini i začinske mješavine
Orašasti plodovi i sjemenke
Sušeno voće
Liofilizirano voće
,
Sušeno voće i povrće
Gljive i alge
Gljive
,
Cordyceps
,
Morske i slatkovodne alge
Orašasti kremovi, džemovi i marmelade
Slatke orašaste kreme
,
Kreme, džemovi i marmelade bez glutena
,
Veganski kremovi, džemovi i marmelade BrainMax
,
100% orašasti kremovi
,
BIO kikiriki kremovi
,
BIO kremovi od lješnjaka BrainMax
,
BIO džemovi i marmelade
,
BIO bademove kreme i maslaci BrainMax
,
BIO indijski oraščići kreme BrainMax
,
Proteinske kreme i maslaci
Ulja, masti i pročišćeni maslaci
Prirodni zaslađivači
Fermentirana i konzervirana hrana
Pizza, wrapovi
Umaci i pestoi
Brašna, mješavine i pudinzi
Riža, tjestenina i mahunarke
Dom
Filteri za vodu i vrčevi
Blokada plavog svjetla
Blokada 100 % plavog svjetla
,
Blokada 100 % plavog i zelenog svjetla
,
Blokada 25-40 % plavog svjetla
,
Blokada 80 % plavog svjetla
Kutije za hranu, boce, šejkeri, torbe
Terapija crvenim svjetlom
Rasvjeta
Zero waste
Ekodrogerija
Sredstva za čišćenje
,
Prirodna i ekološka sredstva za pranje rublja
,
Prirodni i ekološki menstrualni ulošci i tamponi
Aromaterapija
Eterična i esencijalna mirisna ulja
,
Aroma difuzori
Knjige
Pokloni
Poklon bonovi
Pokloni do 80 €
Izbor NAJBOLJIH poklona za muškarce
Pokloni do 40 €
Izbor NAJBOLJIH poklona za žene
Pokloni do 500 kn
Kozmetika
Kreme i ulja za sunčanje
Njega tijela
Za muškarce
Njega zubi
Paste za zube
,
Četkice za zube
Njega kože i usana
Za žene
Njega kose
Dezodoransi
Njega ruku i stopala
Poklon setovi
Uštedi
Povoljna pakiranja
Povoljne pakete dodataka prehrani
,
Povoljna pakiranja hrane
,
Povoljna pakiranja kozmetike
Akcija na dodatke prehrani i bio hranu
Spasi me
Rasprodaja - posljednji komadi
Novosti
Paketi
Noviteti
Noviteti u dodacima prehrani
Noviteti u prehrambenim proizvodima
Noviteti u kozmetici
Noviteti za kućanstvo
Noviteti u odjeći
Muškarci
Dodaci prehrani za muškarce
Za sportsku izvedbu i regeneraciju
,
Plodnost za muškarce
,
Za prostatu
Brendovi
BrainLight
BrainMax
BrainMax Pure
Life Extension
Now® Foods
Swanson
WellMax
Prijavite se
Više
Početna
/
Ciljevi
Dodaci prehrani prema cilju
, Page 3
Trening i sport
Imunitet
Koncentracija
Muško zdravlje
Pamćenje
Energija, vitalnost
San
Mentalno zdravlje
Libido i plodnost
Hormonalna ravnoteža, sustav
Kolesterol
Planiranje trudnoće
Dugovječnost
Hidratacija
Tjelesna masa
Sunčanje
Probava
Dječje zdravlje
Čišćenje
Krvni šećer
Najprodavanije
Osavi Collagen Peptides Joints & Bones, kolagen (zdravi zglobovi i jake kosti), 153 g
Na zalihi
(>5 pcs)
46059
€14,65
ChildLife Essentials Multi Vitamin & Mineral, multivitamin s mineralima, naranča i mango, 237 ml
Na zalihi
(>5 pcs)
66432
€22,40
NOW čisti prah kalcijevog citrata, 227 g
Na zalihi
(>5 pcs)
98793
€12,20
BrainMax Oregano Oil 80% Carvacrol, 100 biljnih kapsula
Standardizirani ekstrakt origana s visokim udjelom aktivnih sastojaka, 100 doza, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 pcs)
66807
€22,40
BrainMax Pure® Turmeric Powder, Kurkuma BIO prah, 100 g
*CZ-BIO-001 certifikat
Na zalihi
(>5 pcs)
99135
€3,22
BrainMax Pure® Spirulina BIO prah, 250 g
*CZ-BIO-001 certifikat
Na zalihi
(>5 pcs)
99281
€8,12
BrainMax Pure® Chlorella Powder, Chlorella BIO, 150 g
*CZ-BIO-001 certifikat
Na zalihi
(5 pcs)
99221
€10,16
NOW MCT ulje, čista tekućina, 946 ml
Čisto MCT ulje, dodatak prehrani
Na zalihi
(4 pcs)
759123
€26,04
BrainMax Kid’s Probiotics Chocolate, 40 dražeja
Probiotički kompleks 4 soja za djecu u čokoladi, 40 doza, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 pcs)
69213
€13,53
Liftea Slim Line SYNEFRIN+, 60 kapsula
Biljni kompleks
Na zalihi
(>5 pcs)
68844
€9,75
Prikaži više proizvoda
Sortiranje proizvoda
Preporučujemo
Najjeftinije
Najskuplje
Najprodavanije
Po abecedi
Ukupno
2122
stavki
List of products
BrainMax Sleep magnesium + BrainMax Glycin 975 mg, 100 biljnih kapsula
Dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€41,58
Cijena mjere:
€0,21 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
61117
BrainMax Super Ashwagandha® KSM-66®, 100 biljnih kapsula
Patentirani ekstrakt ašvagande KSM-66® za podršku mentalnom zdravlju, 100 doza, dodatak prehrani / *Certifikat CZ-BIO-001
Na zalihi
(>5 kom)
€28,52
Cijena mjere:
€0,29 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
47766
BrainMax Testoboss®, 100 biljnih kapsula
Dodatak prehrani
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na zalihi
(>5 kom)
€32,61
Cijena mjere:
€0,33 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
999986
Energija
BrainMax Tribulus Terrestris Strong, 60 bilnih kapsula
Najveći udio saponina i protodioscina na tržištu, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€28,52
Cijena mjere:
€0,48 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
62274
Rasprodaja
Imunitet
Pokretni aparat
BrainMax Vitamin D3, 4000 IU, 120 biljnih kapsula
Visoka doza vitamina D3 kao kolekalciferol, 120 doza, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€12,20
Cijena mjere:
€0,10 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
98310
VEGAN
Pokretni aparat
BrainMax Vitamin K2 kao MK7 all-trans K2VITAL®DELTA 150 mcg, 100 biljnih kapsula
Visoko apsorbirajući i upotrebljivi patentirani oblik vitamina K2 MK-7, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€24,44
Cijena mjere:
€0,24 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
46871
San
Anatomski oblikovana maska za spavanje ROZA
Na zalihi
(>5 kom)
€14,65
Dodaj u košaricu
43959
Ayurvedske naočale BrainMarket A1
Na zalihi
(>5 kom)
€12,20
Dodaj u košaricu
35856
+ Besplatan poklon
BrainMarket naočale koje blokiraju 100% plavu svjetlost, PILOT
The average product rating is 3,0 out of 5 stars.
Na zalihi
(>5 kom)
€20,36
Dodaj u košaricu
999930
Kholesterol
Probava
BrainMax Artichoke Extract, 500 mg, 100 biljnih kapsula
Ekstrakt artičoke s min. 2% cinarina, 100 doza, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€15,06
Cijena mjere:
€0,15 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
67272
BrainMax Astaxanthin Complex, 60 biljnih kapsula
BIO astaksantin, lutein, zeaksantin, likopen, najjači antioksidansi, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€57,09
Cijena mjere:
€0,95 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
64413
BrainMax Best Vitamin E Complex, Tokotrienoli u prirodnom obliku, 90 biljnih kapsula
Najjači oblik vitamina E, 50x jači od običnog vitamina E, 90 doza, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€32,61
Cijena mjere:
€0,36 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
64890
BIO
BrainMax BIO Ashwagandha, 560 mg, 100 biljnih kapsula
Organski prah korijena ašvagande, 50 doza, dodatak prehrani / *CZ-BIO-001 certifikat
Na zalihi
(>5 kom)
€12,20
Cijena mjere:
€0,12 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
47841
BIO
BrainMax BIO Psyllium, 800 mg, 200 biljnih kapsula
Prirodni psyllium, dobiven iz sjemenki indijske trputice. *CZ-BIO-001 certifikat
Na zalihi
(>5 kom)
€15,06
Cijena mjere:
€0,08 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
48390
VEGAN
BrainMax Citrulline Malate, Citrulline Malate, 500 g
Aminokiselina za pumpanje, povećanje performansi i snage, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€22,40
Cijena mjere:
€4,48 / 100 g
Dodaj u košaricu
35886
Zdravlje mokraćnog sustava
BrainMax D-Mannose & Cranberry, D-manoza & Brusnica 90 biljnih kapsula
Idealna podrška funkciji mokraćnog sustava, snažan antioksidans, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€24,44
Cijena mjere:
€0,27 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
64320
VEGAN
Probava
BrainMax Digestive Magic®, Probavni Enzimi, 100 biljnih kapsula
Kompleks biljaka za pravilnu probavu zajedno s probavnim enzimima, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€22,40
Cijena mjere:
€0,22 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
99991
BrainMax Dragon's blood, zmajeva krv, 30 ml
Smola peruanskog stabla Croton lechleri, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€11,79
Cijena mjere:
€39,30 / 100 ml
Dodaj u košaricu
61278
Probava
BrainMax Easy Greens, limeta, 10 g, UZORAK
Dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€0,57
Cijena mjere:
€5,70 / 100 g
Dodaj u košaricu
6452/1527
VEGAN
Energija
BrainMax Energy Magnesium®, Magnezijev Malat 1000 mg, 200 biljnih kapsula
Visoko apsorbirajući magnezijev malat i vitamin B6 P5P, 200-dnevna zaliha, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€26,48
Cijena mjere:
€0,13 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
6531
Memorija
Koncentracija
BrainMax Enhanced CDP Choline, 60 biljnih kapsula
Prirodni patentirani oblik citikolina s ginkom bilobom i acetil-l-karnitinom, 60 doza, dodatak prehrani
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na zalihi
(>5 kom)
€24,44
Cijena mjere:
€0,41 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
66585
BrainMax Enhanced Ginseng & Shilajit, 60 biljnih kapsula
Ekstrakt korejskog ginsenga (20% ginsenosida) i šilajit, 60 doza, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€16,28
Cijena mjere:
€0,27 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
66552
Energija
BrainMax Grass-Fed Beef Organ complex, goveđi organi, 240 kapsula
Liofilizirana mješavina Grass-fed goveđih organa s bogatim nutritivnim profilom, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€53,01
Cijena mjere:
€0,22 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
60775
Prehrana mišića
BrainMax Grass-fed Whey Protein®, kokos, 1000 g
Mikrofiltrirani nedenaturirani protein iz mlijeka krava hranjenih travom, s okusom kokosa, 28 doza
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na zalihi
(>5 kom)
€32,61
Cijena mjere:
€3,26 / 100 g
Dodaj u košaricu
65445
Prehrana mišića
BrainMax Grass-fed Whey Protein®, ledena kava, 1000 g
Mikrofiltrirani nedenaturirani protein iz mlijeka krava hranjenih travom, s okusom ledene kave, 28 doza
Na zalihi
(>5 kom)
€32,61
Cijena mjere:
€3,26 / 100 g
Dodaj u košaricu
65442
Probava
BrainMax Gut Healing®, Zdravlje crijeva, 180 kapsula od povrća
Dodatak prehrani
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na zalihi
(>5 kom)
€48,93
Cijena mjere:
€0,27 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
63477
BrainMax Hydrolyzed GrassFed Collagen (kolagen iz krava hranjenih travom), 600 mg, 100 kapsula
Hidrolizirani kolagen za zdravlje zglobova i tetiva, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€20,36
Cijena mjere:
€0,20 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
61042
Krvni šećer
BrainMax Chromium & Apple Cider, 100 biljnih kapsula
Kombinacija kroma i jabučnog octa u veganskim kapsulama, 100 doza, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€11,79
Cijena mjere:
€0,12 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
66420
VEGAN
Energija
Pokretni aparat
BrainMax Kalij Magnesium®, Kalij citrat + Magnezij malat, 200 biljnih kapsula
100 mg elementarnog kalija i 60 mg elementarnog magnezija po obroku, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€18,32
Cijena mjere:
€0,09 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
9965
BrainMax Kid’s Probiotics Chocolate, 40 dražeja
Probiotički kompleks 4 soja za djecu u čokoladi, 40 doza, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€13,53
Cijena mjere:
€0,34 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
69213
Energija
BrainMax LAUF® Intra Complex, Mango, 1000 g
Izotonični napitak s ugljikohidratima i EAA za bolju izvedbu, hidrataciju i regeneraciju, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€35,05
Cijena mjere:
€3,51 / 100 g
Dodaj u košaricu
58990
Regeneracija
Prehrana mišića
BrainMax LAUF® Protein, nativni protein sirutke, 1000 g
Idealna mješavina izolata i koncentrata (50:50), preko 25 g proteina po porciji, 28 porcija, dodatak prehrani
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na zalihi
(>5 kom)
€40,77
Cijena mjere:
€4,08 / 100 g
Detalj
45831/COK
VEGAN
Energija
Imunitet
BrainMax Lipozomal Vitamin C® UPGRADE, Liposomski Vitamin C, 500 mg, 60 biljnih kapsula
Dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€24,44
Cijena mjere:
€0,41 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
98297
Imunitet
BrainMax Liquid Liposomal Curcumin, Mango, 200 mg, 250 ml
Znanstveno dokazana 46,7x veća apsorpcija, s prirodnim konzervansima, 25 doza, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€26,48
Cijena mjere:
€10,59 / 100 ml
Dodaj u košaricu
67329
Hidratacija
BrainMax Liquid Sport Electrolytes, Elektroliti za svaki dan, 120 ml
Ionski minerali za sport u tekućem obliku, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€20,36
Cijena mjere:
€16,97 / 100 ml
Dodaj u košaricu
45099
Tip
BrainMax Magtein®, Magnezijev L-Treonat, 90 biljnih kapsula
Patentirani oblik magnezija koji prodire u mozak, 30 doza, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€44,85
Cijena mjere:
€0,50 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
49762
Listing controls
Load 36 more
Pagination
You are on page 3 of 59.
1
3
59
Ukupno
2122
stavki
Top