Ova web stranica koristi kolačiće. Nastavkom pregledavanja ove web stranice izražavate svoj pristanak na njihovu upotrebu. Više informacija
ovdje
.
Postavke
Odbij
Prihvati
Preskoči na sadržaj
Prijavite se na svoj račun
E-mail
Lozinka
Ne ispunjavajte ovo polje
Surname
Login
Nova registracija
Zaboravili ste lozinku?
ili
Prijavite se putem Facebooka
Prijavite se putem Googlea
Nastavi u košaricu
Korisnička podrška:
+385 317 840 142
info@brainmarket.hr
Moji favoriti
Blog
Prijavite se
Traži
Košarica
Prazna košarica
BrainMax®
BrainMax® dodaci prehrani
Za muškarce
,
Minerali, multiminerali, elektroliti
,
Za žene
,
Ciljevi
,
Omega 3
,
Vitamini i multivitamini
,
Aminokiseline
,
Proteini
,
Kolageni
,
Antioksidansi
,
Adaptogeni
,
Prebiotici i probiotici
,
Predtrenažni stimulansi
,
Goveđi organi
,
Tinkture
,
Za vegane
BrainMax za muškarce
Kozmetika za muškarce
Namirnice
Slatki zalogaji i slani krekeri
,
Hrana bez glutena
,
Sušeno voće
,
Žitarice, žitarice, pseudožitarice
,
Veganska hrana
,
Ulja, masti i pročišćeni maslaci
,
Pizze i wrapovi
,
Prirodni zaslađivači
,
Začini i začinske mješavine
,
Brašna, mješavine i pudinzi
,
Riža, tjestenina, mahunarke
BrainMax za žene
BrainMax za djecu
LAUF
Uzorci
Uzorci dodataka prehrani
,
Uzorci hrane
Fitness pomagala
Imunitet
Ciljevi
Trening i sport
Imunitet
Bilje
Koncentracija
Muško zdravlje
Pamćenje
Energija, vitalnost
San
Mentalno zdravlje
Libido i plodnost
Hormonalna ravnoteža, sustav
Kolesterol
Planiranje trudnoće
Dugovječnost
Hidratacija
Tjelesna masa
Sunčanje
Probava
Probavni enzimi
,
Podrška crijeva
Dječje zdravlje
Čišćenje
Krvni šećer
Dodaci prehrani
Minerali i multiminerali
Magnezij
,
Cink
,
Željezo
,
Selen
,
Bakar
,
Kalcij
,
Kalij
,
Multimineral
,
Jod
,
Krom
,
Molibden
Prema organima i dijelovima tijela
Kosti, zglobovi, ligamenti
,
Srce, krvne žile
,
Mozak
,
Oči
,
Koža, kosa, nokti
,
Crijeva, želudac
,
Jetra, bubrezi
,
Mokraćni putevi
,
Pluća, dišni putevi
Sportska prehrana
Sportska prehrana prema sportu
,
Fitness dodaci prehrani
Vitamini i multivitamini
Vitamin D
,
Vitamin C
,
Vitamin B
,
Vitamini za žene
,
Multivitamini
,
Vitamin K
,
Vitamini za muškarce
,
Vitamin E
,
Vitamin A
Dodaci prehrani za vegane
Antioksidansi
Proteini
Proteini sirutke whey
,
Proteini s okusom
Masti
Omega 3
,
MCT masti
Aminokiseline
Kreatin
,
Glicin
,
L-glutamin
,
Ostale aminokiseline
,
L-citrulin
,
L-arginin
,
EAA
,
BCAA
Adaptogeni
Ashwagandha
,
Adaptogeni u kapsulama
,
Adaptogeni u prirodnom obliku
Probiotici
Elektroliti
Kolageni
Gljive
Reishi
,
Hericium
,
Cordyceps
,
Čaga (čaga)
,
Maitake
,
Shiitake
Dodaci prehrani za djecu
Morske i slatkovodne alge
Kolostrum (Kolostrum)
Prebiotici
Tinkture BrainMax
Žene
Dodaci prehrani za žene
Za žene
,
Koža, kosa i nokti
,
Trudnoća
,
Podrška hormonalnom sustavu
,
Plodnost
,
Mokraćni putevi
,
Ženska ljepota
TOP izbor dodataka prehrani za žene
Menstrualna pomagala
Djeca
Vitamini i minerali za djecu
Vitamini za imunitet za djecu
,
Omega 3
,
Multivitamini za djecu
,
Probiotici za djecu
,
Za djecu koja se bave sportom
,
Minerali za djecu
Zdrava prehrana i hrana za djecu
Tjestenina
,
Grickalice za bebe
Prirodna kozmetika za djecu
Ekološki deterdženti za djecu
Odjeća i dodaci
Sportska odjeća za žene
Ženske tajice, sportske hlače i kratke hlače
,
Ženske sportske majice i topovi
,
Žensko sportsko donje rublje
,
Ženske biciklističke majice
Sportska odjeća za muškarce
Muške sportske hlače, trenirke i kratke hlače
,
Muške sportske majice i duksevi
,
Muški biciklistički dresovi
Uniseks sportska odjeća i dodaci
Namirnice
Slatki zalogaji i slani krekeri
Proteinske pločice i keksići
,
Čokolade
,
Voće u čokoladi
,
Čipsi i krekeri
,
Žvakaće gume
,
Grčevit
Superhrana
Maca
,
Matcha
,
Chlorella
,
Moringa
,
Spirulina
,
Guarana
Hrana bez glutena
Slatki zalogaji i slani krekeri bez glutena
,
Bezglutenske žitarice, žitarice i pseudožitarice
,
Kreme, džemovi i marmelade bez glutena
,
Bezglutenska tjestenina, mahunarke i riža
Napici
Osvježavajuća pića
,
Kakao i kakao mješavine
,
Čajevi
,
Kava
,
BrainMax Yerba Maté
,
Kombucha
,
Energetski napici i pića
Hrana za vegane
Veganski slatki zalogaji i slani krekeri
,
Veganski kremovi, džemovi i marmelade
,
Veganske žitarice, žitarice, pseudožitarice
,
Veganski proteini
,
Veganska riža, tjestenina i mahunarke
Žitarice, žitarice bez glutena, pseudožitarice
Granola
,
Doručak kaše
,
Žitarice i pseudožitarice
,
Pahuljice
,
Kvinoja
Začini i začinske mješavine
Orašasti plodovi i sjemenke
Sušeno voće
Liofilizirano voće
,
Sušeno voće i povrće
Gljive i alge
Gljive
,
Cordyceps
,
Morske i slatkovodne alge
Orašasti kremovi, džemovi i marmelade
Slatke orašaste kreme
,
Kreme, džemovi i marmelade bez glutena
,
Veganski kremovi, džemovi i marmelade BrainMax
,
100% orašasti kremovi
,
BIO kikiriki kremovi
,
BIO kremovi od lješnjaka BrainMax
,
BIO džemovi i marmelade
,
BIO bademove kreme i maslaci BrainMax
,
BIO indijski oraščići kreme BrainMax
,
Proteinske kreme i maslaci
Ulja, masti i pročišćeni maslaci
Prirodni zaslađivači
Fermentirana i konzervirana hrana
Pizza, wrapovi
Umaci i pestoi
Brašna, mješavine i pudinzi
Riža, tjestenina i mahunarke
Dom
Filteri za vodu i vrčevi
Blokada plavog svjetla
Blokada 100 % plavog svjetla
,
Blokada 100 % plavog i zelenog svjetla
,
Blokada 25-40 % plavog svjetla
,
Blokada 80 % plavog svjetla
Kutije za hranu, boce, šejkeri, torbe
Terapija crvenim svjetlom
Rasvjeta
Zero waste
Ekodrogerija
Sredstva za čišćenje
,
Prirodna i ekološka sredstva za pranje rublja
,
Prirodni i ekološki menstrualni ulošci i tamponi
Aromaterapija
Eterična i esencijalna mirisna ulja
,
Aroma difuzori
Knjige
Pokloni
Poklon bonovi
Pokloni do 80 €
Izbor NAJBOLJIH poklona za muškarce
Pokloni do 40 €
Izbor NAJBOLJIH poklona za žene
Pokloni do 500 kn
Kozmetika
Kreme i ulja za sunčanje
Njega tijela
Za muškarce
Njega zubi
Paste za zube
,
Četkice za zube
Njega kože i usana
Za žene
Njega kose
Dezodoransi
Njega ruku i stopala
Poklon setovi
Uštedi
Povoljna pakiranja
Povoljne pakete dodataka prehrani
,
Povoljna pakiranja hrane
,
Povoljna pakiranja kozmetike
Akcija na dodatke prehrani i bio hranu
Spasi me
Rasprodaja - posljednji komadi
Novosti
Paketi
Noviteti
Noviteti u dodacima prehrani
Noviteti u prehrambenim proizvodima
Noviteti u kozmetici
Noviteti za kućanstvo
Noviteti u odjeći
Muškarci
Dodaci prehrani za muškarce
Za sportsku izvedbu i regeneraciju
,
Plodnost za muškarce
,
Za prostatu
Brendovi
BrainLight
BrainMax
BrainMax Pure
Life Extension
Now® Foods
Swanson
WellMax
Prijavite se
Više
Početna
/
Ciljevi
Dodaci prehrani prema cilju
, Page 2
Trening i sport
Imunitet
Koncentracija
Muško zdravlje
Pamćenje
Energija, vitalnost
San
Mentalno zdravlje
Libido i plodnost
Hormonalna ravnoteža, sustav
Kolesterol
Planiranje trudnoće
Dugovječnost
Hidratacija
Tjelesna masa
Sunčanje
Probava
Dječje zdravlje
Čišćenje
Krvni šećer
Najprodavanije
BrainMax Trakice za usta protiv hrkanja, 42 kom
Crna boja
Na zalihi
(>5 pcs)
42988
€6,08
Osavi Collagen Peptides Tendons & Ligaments, kolagen (zdravlje tetiva i ligamenata), 150 g
Na zalihi
(>5 pcs)
46062
€14,65
BrainMax Enhanced Urolithin A, 60 biljnih kapsula
Premium formula inspirirana svjetskim stručnjacima, 30 doza, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 pcs)
66573
€40,77
BrainMax Berberin 500 mg, 90 biljnih kapsula
Prirodna bioaktivna tvar, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 pcs)
48487
€24,44
Swanson Albion Magnezij, 133 mg, 90 kapsula
Pufersirani magnezijev bisglicinat TRAACS® i magnezijev oksid, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 pcs)
549359
€11,55
Swanson Dr.Stephen Langer's Ultimate 16 Probiotic Strains Complex with FOS (Digestive Support) prebiotici, 60 vegetarijanskih kapsula
Na zalihi
(>5 pcs)
6452/368
€8,94
€12,20
–30 %
BrainMax Quercetin powder, kvercetin u prahu, 20 g
Kvercetin ekstrahiran iz biljke Sophora japonica s maksimalnom koncentracijom od 96%, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 pcs)
47628
Bilo je:
€12,20
(–30 %)
€8,54
Enzymedica Berberin Phytosome, zdrav metabolizam, 60 kapsula
Dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 pcs)
65988
€26,48
BrainMax D-Mannose & Cranberry, D-manoza & Brusnica 90 biljnih kapsula
Idealna podrška funkciji mokraćnog sustava, snažan antioksidans, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 pcs)
64320
€24,44
BrainMax Trake protiv hrkanja, za nos, 80 kom
Na zalihi
(>5 pcs)
60367
€14,24
Prikaži više proizvoda
Sortiranje proizvoda
Preporučujemo
Najjeftinije
Najskuplje
Najprodavanije
Po abecedi
Ukupno
2122
stavki
List of products
Prehrana mišića
BrainMax Grass-fed Whey Protein®, Čokolada, 1000 g
Mikrofiltrirani nedenaturirani protein iz mlijeka krava hranjenih travom, čokolada, 28 doza
Na zalihi
(>5 kom)
€32,61
Cijena mjere:
€3,26 / 100 g
Dodaj u košaricu
65364
Akcija
Zdravlje jetara
od
€10,98
do
–39 %
BrainMax Chlorella Spermidine Organic
Chlorella bogata klorofilom zajedno sa spermidinom, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
od
€10,98
Detalj
61407/200
San
BrainMax KIDS Sleep Faster, Breskva, 120 g
Kompleks tvari za zdrav san djece, 30 doza, dodatak prehrani.
Na zalihi
(>5 kom)
€10,16
Cijena mjere:
€2,82 / 100 g
Dodaj u košaricu
67563
BrainMax Myo-Inositol 500 mg, 100 biljnih kapsula
Myo-inozitol za podršku hormonskoj ravnoteži kod žena, 100 doza, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€10,57
Cijena mjere:
€0,11 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
60511
+ Besplatan poklon
BrainMax naočale koje blokiraju 100% plavo svjetlo, Swing
Na zalihi
(>5 kom)
€16,28
Dodaj u košaricu
98322
Akcija
VEGAN
+ Besplatan poklon
€12,20
–30 %
BrainMax Quercetin powder, kvercetin u prahu, 20 g
Kvercetin ekstrahiran iz biljke Sophora japonica s maksimalnom koncentracijom od 96%, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€8,54
Cijena mjere:
€42,70 / 100 g
Dodaj u košaricu
47628
VEGAN
BrainMax Sleep Magnesium®, 250 mg, 50 biljnih kapsula
Kompleks za zdrav san, opuštanje i brzo utonuće u san, dodatak prehrani
The average product rating is 1,0 out of 5 stars.
Na zalihi
(>5 kom)
€15,47
Cijena mjere:
€0,31 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
66555
BrainMax Super ekstrakt Ashwagandhe KSM-66®, 50 biljnih kapsula
Patentirani ekstrakt ashwagandhe KSM-66® za podršku mentalnom zdravlju, opuštanju i otpornosti tijela na stres, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€15,87
Cijena mjere:
€0,32 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
66564
BrainMax Trake protiv hrkanja, za nos, 80 kom
Na zalihi
(>5 kom)
€14,24
Cijena mjere:
€0,18 / 1 kom
Dodaj u košaricu
60367
VEGAN
Srce i krvne žile
Zdravlje očiju
BrainMax Vegan Omega 3, 90 softgel kapsula
Vegansko omega 3 ulje dobiveno iz mikroalgi u biljnim kapsulama, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€30,57
Cijena mjere:
€0,34 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
67236
Imunitet
Pokretni aparat
BrainMax Vitamin D3 i K2®, D3 4000 IU / K2 150 mcg, 50 biljnih kapsula
Visoka doza D3 i patentirani oblik K2 kao MK-7 K2VITAL®DELTA, 50 doza, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€15,87
Cijena mjere:
€0,32 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
67275
Imunitet
Koža i kosa
BrainMax Women Beauty Bomb®, kosa, nokti, koža, 90 biljnih kapsula
Dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€24,44
Cijena mjere:
€0,27 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
40080
Zdravlje jetara
BrainMax Za zdravlje jetre
Dodatak prehrani
Na zalihi
(1 kom)
€48,48
Dodaj u košaricu
63558
VEGAN
Imunitet
BrainMax® Tribulus Alcohol Free Tincture, Extract, 100 ml
Ekstrakt tribulusa s 40 % saponina, biljna tinktura bez alkohola s glicerinom, do 100 doza, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€9,90
Dodaj u košaricu
69949
VEGAN
Regeneracija
Performance Magnesium®, 1000 mg, Magnezij 200 mg + Vitamin B6 P5P, 50 biljnih kapsula
Najbolje apsorbirajući magnezij bisglicinat MagChel® 53% PU + Aktivni oblik vitamina B6 100% PU, dodatak prehrani.
Na zalihi
(>5 kom)
€13,02
Cijena mjere:
€0,26 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
60814
Probava
BrainMax Betain HCl, Betain HCl i žuti magnezij, 700 mg, 90 kapsula
Enzim za potporu probavi i lakšu apsorpciju hranjivih tvari, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€14,24
Cijena mjere:
€0,16 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
47394
Energija
BrainMax Bio-Enhanced® Na-RALA, aktivna lipoična kiselina, 60 biljnih kapsula
Izuzetno snažan kompleks ekstrakata za zdravlje i čišćenje jetre, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€40,77
Cijena mjere:
€0,68 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
61009
Pokretni aparat
BrainMax Calcium D3 & K2, kalcij s vitaminom D3 & K2, 90 biljnih kapsula
Kalcij s vitaminom D3 i najbolje apsorbirajućim patentiranim oblikom vitamina K2 MK-7, 90 doza, dodatak prehrani.
Na zalihi
(>5 kom)
€22,81
Cijena mjere:
€0,25 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
60240
Akcija
VEGAN
€26,48
–29 %
BrainMax Cluster Dextrin®, 1000 g
Ugljikohidrat s postupnim oslobađanjem energije za sportove izdržljivosti, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€18,54
Cijena mjere:
€1,85 / 100 g
Dodaj u košaricu
47487
Imunitet
BrainMax Enhanced Monolaurin, 100 biljnih kapsula
Visoka doza monolaurina s češnjakom i kvercetinom, 100 porcija, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€15,94
Cijena mjere:
€0,16 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
67500
BrainMax GABA & B6, 700 mg, 100 biljnih kapsula
Gama-aminomaslačna kiselina s aktivnim oblikom vitamina B6 piridoksal-5-fosfat, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€13,43
Cijena mjere:
€0,13 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
49003
VEGAN
Energija
Imunitet
BrainMax Iron Complex®, željezo bisglicinat, 20 mg, 100 biljnih kapsula
Željezo bisglicinat s vitaminom C, B9 i B12 te s bio đumbirom, 100 doza, dodatak prehrani
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na zalihi
(>5 kom)
€22,40
Cijena mjere:
€0,22 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
44493
Regeneracija
BrainMax KIDS Hidratantni elektroliti, Malina, 150 g
Ionski napitak za djecu s mineralima, 30 doza, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€12,20
Cijena mjere:
€4,07 / 100 g
Dodaj u košaricu
67578
Energija
Imunitet
Koža i kosa
BrainMax KIDS Liquid Liposomal Multivitamin, Mango, 150 ml
Vrhunska bioraspoloživost i potpuni spektar vitamina za djecu, 30 doza, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€16,28
Cijena mjere:
€10,85 / 100 ml
Dodaj u košaricu
67332
Energija
Hidratacija
BrainMax Liquid Magnesium & Minerals, Minerali u tekućem prirodnom obliku za alkalizaciju i remineralizaciju, 120 ml
220 mg magnezija + 70 drugih minerala i elemenata u tragovima, Za nadoknadu magnezija i protiv prekomjernog zakiseljavanja organizma, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€20,36
Cijena mjere:
€16,97 / 100 ml
Dodaj u košaricu
45105
Zdravlje jetara
BrainMax Liver Power, kompleks tvari za potporu normalnoj funkciji jetre, 90 biljnih kapsula
12 znanstveno potvrđenih sastojaka za podršku jetri i detoksikacijskim procesima, dodatak prehrani.
Na zalihi
(>5 kom)
€41,99
Cijena mjere:
€0,47 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
58975
Energija
BrainMax Longevity®, 150 biljnih kapsula
Najnapredniji kompleks od 12 tvari za dugovječnost, 30 doza, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€61,17
Cijena mjere:
€0,41 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
66570
+ Besplatan poklon
BrainMax naočale koje blokiraju 100 % plavog svjetla, Americano
Naočale sa 100 % blokadom plavog svjetla za bolji san
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na zalihi
(>5 kom)
€22,40
Dodaj u košaricu
61782
Rasprodaja
BIO
VEGAN
Energija
Imunitet
BrainMax Organic Vitamin C, 60 biljnih kapsula
Prirodni vitamin C iz organske acerole, 225 mg vitamina C po kapsuli, 60 doza, dodatak prehrani / *CZ-BIO-001 certifikat
Na zalihi
(>5 kom)
€17,51
Cijena mjere:
€0,29 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
48604
Muško zdravlje
Plodnost
BrainMax Prostate Support, 150 biljnih kapsula
Kompleksna podpora prostate, sečil in moškega zdravja, 30 odmerkov, prehransko dopolnilo
Na zalihi
(>5 kom)
€30,57
Cijena mjere:
€0,20 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
66567
BIO
VEGAN
BrainMax Pure® Extra djevičansko maslinovo ulje Picual, BIO, 500 ml
Španjolsko ekstra djevičansko maslinovo ulje s najvećim udjelom polifenola // * ES-ECO-001-AN certifikat
Na zalihi
(>5 kom)
€14,24
Cijena mjere:
€2,85 / 100 ml
Dodaj u košaricu
46766
BIO
BrainMax Pure® Extra Virgin Avocado Oil, Djevičansko ulje avokada, BIO, 250 ml
*CZ-BIO-001 certifikat
Na zalihi
(>5 kom)
€8,12
Cijena mjere:
€3,25 / 100 ml
Dodaj u košaricu
61554
BIO
VEGAN
Imunitet
Probava
BrainMax Pure® Chlorella Powder, Chlorella BIO, 150 g
*CZ-BIO-001 certifikat
Na zalihi
(5 kom)
€10,16
Cijena mjere:
€6,77 / 100 g
Dodaj u košaricu
99221
BIO
VEGAN
Imunitet
Krvni šećer
BrainMax Pure® Spirulina BIO prah, 250 g
*CZ-BIO-001 certifikat
Na zalihi
(>5 kom)
€8,12
Cijena mjere:
€3,25 / 100 g
Dodaj u košaricu
99281
Rasprodaja
BIO
VEGAN
BrainMax Pure® Turmeric Powder, Kurkuma BIO prah, 100 g
*CZ-BIO-001 certifikat
Na zalihi
(>5 kom)
€3,22
Cijena mjere:
€3,22 / 100 g
Dodaj u košaricu
99135
Zdravlje jetara
BrainMax Silymarin Complex, Ekstrakt sikavice + još 5 biljaka, 90 kapsula od povrća
Iznimno snažan kompleks ekstrakata za čišćenje, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€20,36
Cijena mjere:
€0,23 / 1 capsule
Dodaj u košaricu
99996.91
Listing controls
Load 36 more
Pagination
You are on page 2 of 59.
1
2
59
Ukupno
2122
stavki
Top