Ova web stranica koristi kolačiće. Nastavkom pregledavanja ove web stranice izražavate svoj pristanak na njihovu upotrebu. Više informacija ovdje.

Preskoči na sadržaj

Prijavite se na svoj račun

Ne ispunjavajte ovo polje

Nova registracijaZaboravili ste lozinku?

ili
Prijavite se putem Facebooka
Prijavite se putem Googlea
Nastavi u košaricu
Korisnička podrška:+385 317 840 142info@brainmarket.hr
  • Moji favoriti
  • Blog
    BrainMarket.hr
    Košarica Prazna košarica
    • BrainMax®
      • BrainMax® dodaci prehrani
        • Za muškarce,
        • Minerali, multiminerali, elektroliti,
        • Za žene,
        • Ciljevi,
        • Omega 3,
        • Vitamini i multivitamini,
        • Aminokiseline,
        • Proteini,
        • Kolageni,
        • Antioksidansi,
        • Adaptogeni,
        • Prebiotici i probiotici,
        • Predtrenažni stimulansi,
        • Goveđi organi,
        • Tinkture,
        • Za vegane
      • BrainMax za muškarce
        • Kozmetika za muškarce
      • Namirnice
        • Slatki zalogaji i slani krekeri,
        • Hrana bez glutena,
        • Sušeno voće,
        • Žitarice, žitarice, pseudožitarice,
        • Veganska hrana,
        • Ulja, masti i pročišćeni maslaci,
        • Pizze i wrapovi,
        • Prirodni zaslađivači,
        • Začini i začinske mješavine,
        • Brašna, mješavine i pudinzi,
        • Riža, tjestenina, mahunarke
      • BrainMax za žene
      • BrainMax za djecu
      • LAUF
      • Uzorci
        • Uzorci dodataka prehrani,
        • Uzorci hrane
      • Fitness pomagala
    • Imunitet
    • Ciljevi
      • Trening i sport
      • Imunitet
        • Bilje
      • Koncentracija
      • Muško zdravlje
      • Pamćenje
      • Energija, vitalnost
      • San
      • Mentalno zdravlje
      • Libido i plodnost
      • Hormonalna ravnoteža, sustav
      • Kolesterol
      • Planiranje trudnoće
      • Dugovječnost
      • Hidratacija
      • Tjelesna masa
      • Sunčanje
      • Probava
        • Probavni enzimi,
        • Podrška crijeva
      • Dječje zdravlje
      • Čišćenje
      • Krvni šećer
    • Dodaci prehrani
      • Minerali i multiminerali
        • Magnezij,
        • Cink,
        • Željezo,
        • Selen,
        • Bakar,
        • Kalcij,
        • Kalij,
        • Multimineral,
        • Jod,
        • Krom,
        • Molibden
      • Prema organima i dijelovima tijela
        • Kosti, zglobovi, ligamenti,
        • Srce, krvne žile,
        • Mozak,
        • Oči,
        • Koža, kosa, nokti,
        • Crijeva, želudac,
        • Jetra, bubrezi,
        • Mokraćni putevi,
        • Pluća, dišni putevi
      • Sportska prehrana
        • Sportska prehrana prema sportu,
        • Fitness dodaci prehrani
      • Vitamini i multivitamini
        • Vitamin D,
        • Vitamin C,
        • Vitamin B,
        • Vitamini za žene,
        • Multivitamini,
        • Vitamin K,
        • Vitamini za muškarce,
        • Vitamin E,
        • Vitamin A
      • Dodaci prehrani za vegane
      • Antioksidansi
      • Proteini
        • Proteini sirutke whey,
        • Proteini s okusom
      • Masti
        • Omega 3,
        • MCT masti
      • Aminokiseline
        • Kreatin,
        • Glicin,
        • L-glutamin,
        • Ostale aminokiseline,
        • L-citrulin,
        • L-arginin,
        • EAA,
        • BCAA
      • Adaptogeni
        • Ashwagandha,
        • Adaptogeni u kapsulama,
        • Adaptogeni u prirodnom obliku
      • Probiotici
      • Elektroliti
      • Kolageni
      • Gljive
        • Reishi,
        • Hericium,
        • Cordyceps,
        • Čaga (čaga),
        • Maitake,
        • Shiitake
      • Dodaci prehrani za djecu
      • Morske i slatkovodne alge
      • Kolostrum (Kolostrum)
      • Prebiotici
      • Tinkture BrainMax
    • Žene
      • Dodaci prehrani za žene
        • Za žene,
        • Koža, kosa i nokti,
        • Trudnoća,
        • Podrška hormonalnom sustavu,
        • Plodnost,
        • Mokraćni putevi,
        • Ženska ljepota
      • TOP izbor dodataka prehrani za žene
      • Menstrualna pomagala
    • Djeca
      • Vitamini i minerali za djecu
        • Vitamini za imunitet za djecu,
        • Omega 3,
        • Multivitamini za djecu,
        • Probiotici za djecu,
        • Za djecu koja se bave sportom,
        • Minerali za djecu
      • Zdrava prehrana i hrana za djecu
        • Tjestenina,
        • Grickalice za bebe
      • Prirodna kozmetika za djecu
      • Ekološki deterdženti za djecu
    • Odjeća i dodaci
      • Sportska odjeća za žene
        • Ženske tajice, sportske hlače i kratke hlače,
        • Ženske sportske majice i topovi,
        • Žensko sportsko donje rublje,
        • Ženske biciklističke majice
      • Sportska odjeća za muškarce
        • Muške sportske hlače, trenirke i kratke hlače,
        • Muške sportske majice i duksevi,
        • Muški biciklistički dresovi
      • Uniseks sportska odjeća i dodaci
    • Namirnice
      • Slatki zalogaji i slani krekeri
        • Proteinske pločice i keksići,
        • Čokolade,
        • Voće u čokoladi,
        • Čipsi i krekeri,
        • Žvakaće gume,
        • Grčevit
      • Superhrana
        • Maca,
        • Matcha,
        • Chlorella,
        • Moringa,
        • Spirulina,
        • Guarana
      • Hrana bez glutena
        • Slatki zalogaji i slani krekeri bez glutena,
        • Bezglutenske žitarice, žitarice i pseudožitarice,
        • Kreme, džemovi i marmelade bez glutena,
        • Bezglutenska tjestenina, mahunarke i riža
      • Napici
        • Osvježavajuća pića,
        • Kakao i kakao mješavine,
        • Čajevi,
        • Kava,
        • BrainMax Yerba Maté,
        • Kombucha,
        • Energetski napici i pića
      • Hrana za vegane
        • Veganski slatki zalogaji i slani krekeri,
        • Veganski kremovi, džemovi i marmelade,
        • Veganske žitarice, žitarice, pseudožitarice,
        • Veganski proteini,
        • Veganska riža, tjestenina i mahunarke
      • Žitarice, žitarice bez glutena, pseudožitarice
        • Granola,
        • Doručak kaše,
        • Žitarice i pseudožitarice,
        • Pahuljice,
        • Kvinoja
      • Začini i začinske mješavine
      • Orašasti plodovi i sjemenke
      • Sušeno voće
        • Liofilizirano voće,
        • Sušeno voće i povrće
      • Gljive i alge
        • Gljive,
        • Cordyceps,
        • Morske i slatkovodne alge
      • Orašasti kremovi, džemovi i marmelade
        • Slatke orašaste kreme,
        • Kreme, džemovi i marmelade bez glutena,
        • Veganski kremovi, džemovi i marmelade BrainMax,
        • 100% orašasti kremovi,
        • BIO kikiriki kremovi,
        • BIO kremovi od lješnjaka BrainMax,
        • BIO džemovi i marmelade,
        • BIO bademove kreme i maslaci BrainMax,
        • BIO indijski oraščići kreme BrainMax,
        • Proteinske kreme i maslaci
      • Ulja, masti i pročišćeni maslaci
      • Prirodni zaslađivači
      • Fermentirana i konzervirana hrana
      • Pizza, wrapovi
      • Umaci i pestoi
      • Brašna, mješavine i pudinzi
      • Riža, tjestenina i mahunarke
    • Dom
      • Filteri za vodu i vrčevi
      • Blokada plavog svjetla
        • Blokada 100 % plavog svjetla,
        • Blokada 100 % plavog i zelenog svjetla,
        • Blokada 25-40 % plavog svjetla,
        • Blokada 80 % plavog svjetla
      • Kutije za hranu, boce, šejkeri, torbe
      • Terapija crvenim svjetlom
      • Rasvjeta
      • Zero waste
      • Ekodrogerija
        • Sredstva za čišćenje,
        • Prirodna i ekološka sredstva za pranje rublja,
        • Prirodni i ekološki menstrualni ulošci i tamponi
      • Aromaterapija
        • Eterična i esencijalna mirisna ulja,
        • Aroma difuzori
      • Knjige
    • Pokloni
      • Poklon bonovi
      • Pokloni do 80 €
      • Izbor NAJBOLJIH poklona za muškarce
      • Pokloni do 40 €
      • Izbor NAJBOLJIH poklona za žene
      • Pokloni do 500 kn
    • Kozmetika
      • Kreme i ulja za sunčanje
      • Njega tijela
      • Za muškarce
      • Njega zubi
        • Paste za zube,
        • Četkice za zube
      • Njega kože i usana
      • Za žene
      • Njega kose
      • Dezodoransi
      • Njega ruku i stopala
      • Poklon setovi
    • Uštedi
      • Povoljna pakiranja
        • Povoljne pakete dodataka prehrani,
        • Povoljna pakiranja hrane,
        • Povoljna pakiranja kozmetike
      • Akcija na dodatke prehrani i bio hranu
      • Spasi me
      • Rasprodaja - posljednji komadi
    • Novosti
    • Paketi
    • Noviteti
      • Noviteti u dodacima prehrani
      • Noviteti u prehrambenim proizvodima
      • Noviteti u kozmetici
      • Noviteti za kućanstvo
      • Noviteti u odjeći
    • Muškarci
      • Dodaci prehrani za muškarce
        • Za sportsku izvedbu i regeneraciju,
        • Plodnost za muškarce,
        • Za prostatu
    • Brendovi
      • BrainLight
      • BrainMax
      • BrainMax Pure
      • Life Extension
      • Now® Foods
      • Swanson
      • WellMax
    • Prijavite se
    Više
    Početna / BrainMax® / BrainMax® dodaci prehrani / Minerali, multiminerali, elektroliti

    Minerali, multiminerali i elektroliti BrainMax

    Minerali i elektroliti ključni su mikronutrijenti koje naše tijelo samo ne može proizvesti – stoga ih moramo redovito nadopunjavati.U ovoj kategoriji pronaći ćete pametne proizvode koji nadopunjuju ne samo tekućine, već i elektrolite, minerale i elemente u tragovima, koje tijelo gubi tijekom treninga ili vrućine. S obzirom na to da uobičajena prehrana često sadrži manje ovih tvari nego što nam je potrebno, kvalitetni dodaci prehrani izvrsno su rješenje. U našoj ponudi pronaći ćete minerale u visoko iskoristivom obliku i bez nepotrebnih punila.

    • Minerali i multiminerali BrainMax
    • Elektroliti BrainMax

    Najprodavanije

    mag1
    Performance Magnesium® Powder, magnezijev bisglicinat u prahu, 90 obroka, 550 g Njemački kvalitetni organski magnezij MagChel®, 375 mg elementarnog magnezija po porciji = 100% DV!
    Na zalihi (>5 pcs)
    36735/LIM
     
    €24,44
    BrainMax® Magnesium Shot, 375 mg, Šumsko voće, 25 ml  100 % PU magnezija iz magnezijevog bisglicinata s vitaminom B6, šumsko voće, dodatak prehrani
    BrainMax® Magnesium Shot, 375 mg, Šumsko voće, 25 ml 100 % PU magnezija iz magnezijevog bisglicinata s vitaminom B6, šumsko voće, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 pcs)
    70817
     
    €1,61
    lime vizual
    FUELIX HYDRO+, Lime, 270 g 30 porcija, okus limete, dodatak prehrani sa zaslađivačem | MGFitman x BrainMarket
    Na zalihi (>5 pcs)
    69216
     
    €22,90
    cherry vizual
    FUELIX HYDRO+, Cherry, 270 g 30 porcija, okus trešnje, dodatak prehrani sa zaslađivačem | MGFitman x BrainMarket
    Na zalihi (>5 pcs)
    69219
     
    €22,90
    brainmax magnesium bisglycinat
    BrainMax Magnesium Bisglycinate®, 90 biljnih kapsula Magnezijev bisglicinat MagChel®, visoko apsorbirajući, 30 doza, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 pcs)
    69096
     
    €12,20
    (Chorvátčina) Neuroshot multi…
    BrainMax Magnesium Shot, 60 ml, 12 kom 250 mg elementarnog magnezija s B-kompleksom, limun, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 pcs)
    69138
     
    €15,92
    shot vizual
    BrainMax Magnesium Shot, 60 ml 250 mg elementarnog magnezija s B-kompleksom, limun, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 pcs)
    67344
     
    €1,59
    69093 magnesium malate
    BrainMax Magnesium Malate, 90 biljnih kapsula Organski oblik magnezija s visokom apsorpcijom do 80%, 45 doza, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 pcs)
    69093
     
    €10,16
    malina
    FUELIX DRINK, malina, 250 ml Funkcionalni vitaminski napitak za djecu bez šećera | MGFitman x BrainMarket
    Trenutačno nedostupno
    68013
     
    €1,59
    malina multipack
    FUELIX DRINK, malina, 24 x 250 ml Funkcionalni vitaminski napitak za djecu bez dodanog šećera | MGFitman x BrainMarket
    Trenutačno nedostupno
    68742
     
    €38,20

    Sidebar

    Cijena

    € 0€ 67
    1067

    Brendovi

    46 stavki za prikaz

    Sortiranje proizvoda

    Ukupno 46 stavki

    List of products

    hydratacni elektrolyty
    Energija Hidratacija
    BrainMax Hydration Electrolytes, hidratacijski elektroliti, jabuka, 30 porcija, 300 g Elektroliti za hidrataciju s taurinom i aktivnim vitaminom B6, ionski napitak, zelena jabuka, 30 doza, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €20,36
    Cijena mjere: €6,79 / 100 g
    47730
    PERFORMANCE MAG
    Rasprodaja VEGAN CéBéDé Regeneracija
    Performance Magnesium® 1000 mg, Magnezij 200 mg + Vitamin B6 P5P, 100 veganskih kapsula Najbolje apsorbirajući magnezijev bisglicinat MagChel® 53% PU + Aktivni oblik vitamina B6 100% PU, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €24,44
    Cijena mjere: €0,24 / 1 capsule
    1339
    HR (1)
    VEGAN Imunitet
    BrainMax Zinc Complex®, 100 biljnih kapsula Kombinacija cinka, bakra i selena u visoko bioraspoloživim oblicima, 100 doza, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €15,87
    Cijena mjere: €0,16 / 1 capsule
    9867
    brainmax magnesium bisglycinat
    Regeneracija
    BrainMax Magnesium Bisglycinate®, 90 biljnih kapsula Magnezijev bisglicinat MagChel®, visoko apsorbirajući, 30 doza, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €12,20
    Cijena mjere: €0,14 / 1 capsule
    69096
    sleep mg
    VEGAN
    BrainMax Sleep Magnesium®, 250 mg, 100 biljnih kapsula Kompleks za podršku smanjenju umora i iscrpljenosti, večernje opuštanje, dodatak prehrani
    The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
    Na zalihi (>5 kom)
    €28,52
    Cijena mjere: €0,29 / 1 capsule
    6532
    kids magnesium
    Energija Regeneracija
    BrainMax KIDS Magnesium Powder, Zmajevo voće, 150 g Magnezij za djecu, zmajevo voće, 30 doza, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €8,12
    Cijena mjere: €812 / 100 g
    67866
    mag1
    VEGAN Regeneracija
    Performance Magnesium® Powder, magnezijev bisglicinat u prahu, 90 obroka, 550 g Njemački kvalitetni organski magnezij MagChel®, 375 mg elementarnog magnezija po porciji = 100% DV!
    The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
    Na zalihi (>5 kom)
    €24,44
    Cijena mjere: €4,44 / 100 g
    Detalj
    36735/LIM
    mini energy magnesium
    VEGAN Energija
    BrainMax Energy Magnesium®, Magnezijev Malat 1000 mg, 50 biljnih kapsula Visoko apsorbirajući magnezij malat i vitamin B6 P5P, zaliha za 50 dana, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €8,12
    Cijena mjere: €0,16 / 1 capsule
    67116
    energy magnesium 100 caps vizual
    VEGAN Energija
    BrainMax Energy Magnesium®, Magnezijev Malat 1000 mg, 100 biljnih kapsula Visoko apsorbirajući organski energizirajući magnezij, 53% DDD u jednoj kapsuli, 100-dnevna zaliha, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €13,83
    Cijena mjere: €0,14 / 1 capsule
    60811
    mini sleep magnesium vizual
    VEGAN
    BrainMax Sleep Magnesium®, 250 mg, 50 biljnih kapsula Kompleks za zdrav san, opuštanje i brzo utonuće u san, dodatak prehrani
    The average product rating is 1,0 out of 5 stars.
    Na zalihi (>5 kom)
    €15,47
    Cijena mjere: €0,31 / 1 capsule
    66555
    performance magneisum 50 caps vizual
    VEGAN Regeneracija
    Performance Magnesium®, 1000 mg, Magnezij 200 mg + Vitamin B6 P5P, 50 biljnih kapsula Najbolje apsorbirajući magnezij bisglicinat MagChel® 53% PU + Aktivni oblik vitamina B6 100% PU, dodatak prehrani.
    Na zalihi (>5 kom)
    €13,02
    Cijena mjere: €0,26 / 1 capsule
    60814
    calcium d3k2 vizual
    Pokretni aparat
    BrainMax Calcium D3 & K2, kalcij s vitaminom D3 & K2, 90 biljnih kapsula Kalcij s vitaminom D3 i najbolje apsorbirajućim patentiranim oblikom vitamina K2 MK-7, 90 doza, dodatak prehrani.
    Na zalihi (>5 kom)
    €22,81
    Cijena mjere: €0,25 / 1 capsule
    60240
    detske elektrolyty
    Regeneracija
    BrainMax KIDS Hidratantni elektroliti, Malina, 150 g Ionski napitak za djecu s mineralima, 30 doza, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €12,20
    Cijena mjere: €4,07 / 100 g
    67578
    BrainMax Iron Complex®, željezo bisglicinat, 20 mg, 100 biljnih kapsula  Željezo bisglicinat s vitaminom C, B9 i B12 te s bio đumbirom, 100 doza, dodatak prehrani
    VEGAN Energija Imunitet
    BrainMax Iron Complex®, željezo bisglicinat, 20 mg, 100 biljnih kapsula Željezo bisglicinat s vitaminom C, B9 i B12 te s bio đumbirom, 100 doza, dodatak prehrani
    The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
    Na zalihi (>5 kom)
    €22,40
    Cijena mjere: €0,22 / 1 capsule
    44493
    minerals magnesium
    Energija Hidratacija
    BrainMax Liquid Magnesium & Minerals, Minerali u tekućem prirodnom obliku za alkalizaciju i remineralizaciju, 120 ml 220 mg magnezija + 70 drugih minerala i elemenata u tragovima, Za nadoknadu magnezija i protiv prekomjernog zakiseljavanja organizma, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €20,36
    Cijena mjere: €16,97 / 100 ml
    45105
    ENERGY MAGNESIUM
    VEGAN Energija
    BrainMax Energy Magnesium®, Magnezijev Malat 1000 mg, 200 biljnih kapsula Visoko apsorbirajući magnezijev malat i vitamin B6 P5P, 200-dnevna zaliha, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €26,48
    Cijena mjere: €0,13 / 1 capsule
    6531
    draslik
    VEGAN Energija Pokretni aparat
    BrainMax Kalij Magnesium®, Kalij citrat + Magnezij malat, 200 biljnih kapsula 100 mg elementarnog kalija i 60 mg elementarnog magnezija po obroku, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €18,32
    Cijena mjere: €0,09 / 1 capsule
    9965
    HR jiz brzy
    Pokretni aparat
    BrainMax Calcium D3 & K2, kalcij s vitaminom D3 i K2, 30 biljnih kapsula Kalcijev citrat s vitaminom D3 i najbolje apsorbirajućim patentiranim oblikom vitamina K2 MK-7, 90 doza, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €8,94
    Cijena mjere: €0,30 / 1 capsule
    67113
    Magtein
    Tip
    BrainMax Magtein®, Magnezijev L-Treonat, 90 biljnih kapsula Patentirani oblik magnezija koji prodire u mozak, 30 doza, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €44,85
    Cijena mjere: €0,50 / 1 capsule
    49762
    69093 magnesium malate
    Energija
    BrainMax Magnesium Malate, 90 biljnih kapsula Organski oblik magnezija s visokom apsorpcijom do 80%, 45 doza, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €10,16
    Cijena mjere: €0,11 / 1 capsule
    69093
    shot vizual
    Energija
    BrainMax Magnesium Shot, 60 ml 250 mg elementarnog magnezija s B-kompleksom, limun, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €1,59
    Cijena mjere: €2,65 / 100 ml
    67344
    45111 multivitamin 2026
    Rasprodaja Imunitet Plodnost
    BrainMax Men Multivitamin®, multivitamin za muškarce, 90 biljnih kapsula 32 aktivna sastojka za muškarce i dnevna ravnoteža hranjivih tvari, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €40,77
    Cijena mjere: €0,45 / 1 capsule
    45111
    brainmax performance greens sampler
    VEGAN Imunitet
    Performance Greens®, 10 g, UZORAK Dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €0,53
    Cijena mjere: €5,30 / 100 g
    48427
    eeĺektrolyty citron
    Energija Hidratacija
    BrainMax Hydration Electrolytes, hidratacijski elektroliti, limun, 30 porcija, 300 g Elektroliti za hidrataciju s taurinom i aktivnim vitaminom B6, ionski napitak, limun, 30 doza, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €20,36
    Cijena mjere: €6,79 / 100 g
    67335
    electrolytes caps
    Pokretni aparat
    BrainMax Electrolytes Caps, 90 biljnih kapsula Dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €16,28
    Cijena mjere: €0,18 / 1 capsule
    64839
    Bone complex
    Pokretni aparat
    BrainMax Bone Complex, podrška zdravlju kostiju, 90 biljnih kapsula Patentirani oblik kalcija MCHCal™ s borom, vitaminom C, D3 i K2 za zdravlje kostiju, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €30,57
    Cijena mjere: €0,34 / 1 capsule
    58972
    mini iron complex
    Energija Imunitet
    BrainMax Iron Complex®, željezo bisglicinat, 25 mg, 50 biljnih kapsula Željezo bisglicinat s vitaminom C, B9 i B12 te s BIO đumbirom, 50 doza, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €13,43
    Cijena mjere: €0,27 / 1 capsule
    66327
    magnesiumtrio100
    Tip
    BrainMax Magnezijev Trio TRIO magnezijev set za cijeli dan, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €66,88
    68499
    (Chorvátčina) Neuroshot multi…
    Energija
    BrainMax Magnesium Shot, 60 ml, 12 kom 250 mg elementarnog magnezija s B-kompleksom, limun, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €15,92
    69138
    HR (2)
    VEGAN Imunitet
    BrainMax Zinc Complex®, 50 biljnih kapsula Kombinacija cinka, bakra i selena u visoko bioraspoloživim oblicima, 50 doza, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €9,35
    Cijena mjere: €0,19 / 1 capsule
    66561
    Performance Greens vizual eshop
    Akcija Imunitet
    €28,52 –30 %
    Performance Greens®, 33 porcije, 330 g Dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €19,96
    Cijena mjere: €6,05 / 100 g
    99990
    sada trio magnesium
    Regeneracija
    BrainMax Magnezijev Trio Mini Dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €36,69
    68253
    lime vizual
    Energija Hidratacija
    FUELIX HYDRO+, Lime, 270 g 30 porcija, okus limete, dodatak prehrani sa zaslađivačem | MGFitman x BrainMarket
    Na zalihi (>5 kom)
    €22,90
    Cijena mjere: €0,08 / 1 g
    69216
    cherry vizual
    Energija Hidratacija
    FUELIX HYDRO+, Cherry, 270 g 30 porcija, okus trešnje, dodatak prehrani sa zaslađivačem | MGFitman x BrainMarket
    Na zalihi (>5 kom)
    €22,90
    Cijena mjere: €0,08 / 1 g
    69219
    Snímek obrazovky 2024 09 27 175641
    Hidratacija Prehrana mišića
    Performance Amino Electrolytes Complex, EAA + Elektroliti, 600 g Kompleks od 12 aminokiselina EAA + Elektroliti za nadoknadu tijekom sporta, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €36,69
    Cijena mjere: €6,11 / 100 g
    Detalj
    12176/COL
    BrainMax® Magnesium Shot, 375 mg, Šumsko voće, 25 ml  100 % PU magnezija iz magnezijevog bisglicinata s vitaminom B6, šumsko voće, dodatak prehrani
    Novitet Energija
    BrainMax® Magnesium Shot, 375 mg, Šumsko voće, 25 ml 100 % PU magnezija iz magnezijevog bisglicinata s vitaminom B6, šumsko voće, dodatak prehrani
    Na zalihi (>5 kom)
    €1,61
    70817

    Listing controls

    Pagination

    You are on page 1 of 2.

    • 1
    • 2
    Ukupno 46 stavki
    Top

    Kada i zašto posegnuti za mineralima i elektrolitima? Praktični vodič

    O elektrolitima često slušamo u vezi s profesionalnim sportašima, pa se može činiti da ako ne bavimo sportom, elektroliti nam zapravo nisu potrebni. Suprotno je istini. Jedan od glavnih razloga zbog kojih gubimo elektrolite tijekom dana je znojenje. Tijekom vrućeg ljeta gubimo značajnu količinu elektrolita tijekom cijelog dana. Iz tog razloga elektroliti nisu prikladni samo za sportaše, već za sve nas. Bez obzira na to kako se bavimo sportom, moramo imati dovoljno elektrolita. Vrlo često neravnoteža elektrolita postaje vidljiva u trenutku kada počnemo  zadržavati veću količinu vode. Elektroliti sudjeluju, između ostalog, i u  optimalnom održavanju vode u tijelu. Uzimajući u obzir ovaj podatak, elektroliti su neophodna hranjiva tvar za sve nas.

    Tko će cijeniti dodatke s elektrolitima i kada ih početi koristiti?

    • Aktivni i pasivni sportaši.
    • Izdržljivi sportaši.
    • Fizički radnici.
    • Sportaši usmjereni na fizičku snagu.

    Footer

    BrainMarket.hr

    Kontakt

    • info@brainmarket.hr
    • +385 317 840 142
    • https://www.facebook.com/brainmarkethr/
    • brainmarket_hr
    • https://www.youtube.com/@BrainMarket

    Pretplati se na newsletter

    Enter your email and we will send you informations about new products in our e-shop.

    Ne ispunjavajte ovo polje

    Unosom e-mail adrese prihvaćate pravila o obradi osobnih podataka

    Informacije za vas

    • Kontakti
    • Vaši omiljeni proizvodi
    • Često postavljena pitanja
    • Dostava i plaćanje
    • Reklamacije i povrat robe

    O tvrtki

    • O nama
    • Povijest
    • Kontakti
    • Veleprodaja
    • O BrainMaxu
    • Vlastita proizvodnja
    • Donacije

    Naši projekti

    • Blog

    Kontakt

    Avatar

    Pretplatite se na newsletter

    i primajte savjete za zdrav način života, ekskluzivne ponude i informacije o novim proizvodima – samo unesite svoj e-mail.

    Pratite nas na društvenim mrežama:

    CZ BIO HACCP Vegan
    Google
    4.9/5 (659x)
    GLS DPD VISA MasterCard Apple Pay Google Pay Klarna.
    Možete nas pronaći u 10 europskih zemalja:
    HR HR
    CZ CZ SK SK HU HU PL PL RO RO BG BG IT IT SI SI HR HR AT AT
    Copyright 2026 BrainMarket.hr. Sva prava pridržana.
    • Pravila o obradi osobnih podataka
    • Uvjeti poslovanja
    • Cookies
    • Izradio Shoptet Premium
    Više od 200.000 provjerenih recenzija
    Naši proizvodi su laboratorijski testirani
    Više od 900.000 ostvarenih narudžbi
    Besplatna dostava od €50
    Shoptet PremiumKreirao Shoptet Premium Autorsko pravo 2026 BrainMarket.hr. Sva prava pridržana. Uredi postavke kolačića