SmartShake Revive Storage, set dozatora, 550 ml
Kod: 64680Brza dostava
Proizvodi su nam doista na skladištu.
Stručno savjetovanje
Iskusni smo. Rado ćemo savjetovati!
Testiramo što prodajemo
Provjeravamo visoku kvalitetu proizvoda.
Provjerena tvrtka
Više od 6 godina na tržištu i u više od 9 država EU.
Povezani proizvodi
Energija
BrainMax LAUF® Intra Complex, Mango, 1000 g Izotonični napitak s ugljikohidratima i EAA za bolju izvedbu, hidrataciju i regeneraciju, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€35,05
Cijena mjere:
€3,51 / 100 g
Energija
BrainMax LAUF® Preworkout, bez kofeina, crvena naranča, 400 g Predtrening za podršku izvedbi bez kofeina, NO-STIM, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€32,61
Cijena mjere:
€8,15 / 100 g
Energija
BrainMax LAUF® Preworkout, s kofeinom, 400 g Prije vježbanja za podršku performansama uz kofein, STIM, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€32,61
Cijena mjere:
€8,15 / 100 g
Energija
BrainMax 3.0 Anabolic Dagger®, 320 g Dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€28,52
Cijena mjere:
€8,91 / 100 g
Prehrana mišića
BrainMax Performance Protein® Dark Knight, nativni sirutkini protein, 1000 g Nativni sirutkin protein s kolostrumom, kolagenom i ashwagandhom, kakao, 28 doza
Na zalihi
(>5 kom)
€40,77
Cijena mjere:
€4,08 / 100 g
Rasprodaja
Pokretni aparat
Prehrana mišića
Performance Protein®, nativni sirutkin protein, čokolada, 1000g Nativni sirutkin protein s kravljim kolostrumom i grass-fed goveđim kolagenom, dodatak prehrani
Na zalihi
(>5 kom)
€40,77
Cijena mjere:
€4,08 / 100 g
Pokretni aparat
Prehrana mišića
Performance Protein®, nativni sirutkini protein, vanilla, 1000g Nativni sirutkin protein s kravljim kolostrumom i grass-fed goveđim kolagenom
Na zalihi
(>5 kom)
€40,77
Cijena mjere:
€4,08 / 100 g
Regeneracija
Prehrana mišića
BrainMax LAUF® Protein, nativni protein sirutke, 1000 g Idealna mješavina izolata i koncentrata (50:50), preko 25 g proteina po porciji, 28 porcija, dodatak prehrani
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na zalihi
(>5 kom)
€40,77
Cijena mjere:
€4,08 / 100 g
Detaljan opis proizvoda
SmartShake Revive Storage, set dozatora, 550 ml
Komplet od tri dozatora za grickalice ili proteine u jednom pametnom prijenosnom pakiranju s poklopcem koji ne propušta.
- Bez BPA i DEHP - bez toksina
- Može se prati u perilici posuđa, mikrovalnoj pećnici i zamrzivaču
- Proizvod koji se može reciklirati
- Nepropusni poklopac
- Set je prenosiv i složiv
Pakiranje
1 x 150 ml, 2 x 250 ml
Dodatni parametri
| Kategorija: | Kutije za hranu, boce, šejkeri, torbe |
|---|---|
| EAN: | 7350057185728 |
BrainMax Pure® Kutija za užinu od nehrđajućeg čelika s kopčom, 1,6 l Zatvoriva kutija za užinu od nehrđajućeg čelika
Na zalihi
(>5 kom)
€24,44
Cijena mjere:
€1,53 / 100 ml
BrainMax Pure® Kutija za grickalice od nehrđajućeg čelika sa kopčom, 1 l
Na zalihi
(>5 kom)
€20,36
Cijena mjere:
€2,04 / 100 ml
Fashion
BrainMax Tank boca, silikonska boca za vodu, 2 l Praktična sklopiva boca, bez BPA!
Na zalihi
(>5 kom)
€15,87
Cijena mjere:
€0,79 / 100 ml
BrainMax plastični shaker, crni, 700 ml
Proizvod je povučen
€4,04
Cijena mjere:
€0,58 / 100 ml
LAUF plastični shaker (šejker), crni, 700 ml Crni plastični šejker za sport i slobodno vrijeme u modernom dizajnu
Na zalihi
(>5 kom)
€4,04
Cijena mjere:
€0,58 / 100 ml
BrainMax biciklistička i sportska boca, boca za vodu, crna, 750 ml
Trenutačno nedostupno
€3,63
Cijena mjere:
€0,48 / 100 ml
Product rating
Budite prvi koji će objaviti članak za ovu stavku!
Rasprava
Budite prvi koji će objaviti članak za ovu stavku!